Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatok tényleg érzik hogy jó...

Állatok tényleg érzik hogy jó vagy rossz ember vagy?

Figyelt kérdés

Szokták mondani hogy az állatok megérzik hogy milyen vagy? Ez igaz vagy túlzás ?


Van olyan hogy nagyon sokáig próbálkozik valaki egy kutyánál pl de az nagyon nem barátkozik meg vele?


Pl van egy ivartalan fiú macskánk es barátnőmet megtűri de ennyi viszont ha én hazajövök a munkából egyszerűen rám mászik és annyira boldog pedig ő egy macska .


Kaja nem lehet indok mert ugyan annyira adom neki mint a barátnőm



szept. 6. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Csak a nagymacskák

Ízről

szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Tapasztalataim szerint bizonyos mértékig igen.

Jobban figyelik a testbeszédet, a hanglejtést, ilyeneket.

Nyilván, ha egy kutyát egész életében vertek, valószínűleg akármilyen jó ember vagy, nem fog szeretni.

szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igen. Bár mit takar a "jó" kifejezés?


Szerintem az állatoknál is van olyan, mint az embereknél, hogy például szag alapján eldöntik hogy ki nekik a szimpatikus.


Ez embereknél is megy, pedig a mi orrunk egy állatéhoz képest egy nagy 0, de mégis, az ember természetes illata (pláne vonzódás és kémia terén) sokat nyom a latba.

szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de természetesen ez nem azt jelenti, hogy ha egy állat nem kedvel, akkor biztosan nem tart elég jó embernek. Sok minden máson is múlhat.
szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Hitlert szerették a kutyái, akkor jó ember volt?


A jó és rossz már külön emberi fogalomként is elég homályos.

szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ilyen hogy univerzális jó vagy rossz. Az van mint az embereknél, hogy az adott állat kivel rezonál, kivel szimpatizál. Teljesen egyéni preferencia. Így eshet meg, hogy bizonyos (nem házörzésre szakosodott és nem örzés védére nevelt) kutyák hatalmas rajongással és farokcsóválva engedik be az aktuális laza jófej betörőt :D Illetve ami szerintem még fontos, azt is érzik hogy a gazdival milyen viszonyban van a másik fél. Szóval jó esetben valamennyire ez is hatással lesz a helyzetre.
szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
30 éve még divat volt az értelmiségi városlakók körében a hétvégi kiskert, ahol kifújhatták a fáradt gőzt, elkapirgáltak, megtermelték a zöldséget-gyümölcsöt, a férfiak több évtizedes szőlőprojektbe fogtak, stb. Én kutyát is ott tartottam. Egy kertszomszéddal nagyon jó barátságba keveredtünk, tényleg a világ legrendesebb fickója volt, de a kutyám mindig meg akarta enni. Saját bevallása szerint olyan kutya még nem született, amelyik szívelte volna. A jelenségre sohasem találtam észszerű magyarázatot.
szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azt érzi hogy szereted vagy nem. Nincsenek fogalmak jórol és rosszul. Lásd Hitler és kutyaja
szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
A kecskebékáknál mrgfigyeltée, hogy a terhes nőkre nem brekegnek, mert tisztelik, aki a méhével fenntartja a magyarságot. És a kormány családpolitikáját.
szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a brit tudósok megfigyelése volt, 9-es?
szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!