Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés

Vettünk egy golden retrivert 7hetesen el lehetett hozni, utolsó lány kutya volt.

Nem tenyésztőtől vettük, nem azért írom ezt ki,hogy erről tartsatok előadást, ugyanúgy lehet szeretni ezt a kutyát is,mint azt!

Vittem állatorvoshoz, mert híg volt a széklete, megnézte,minden rendben van vele, probiotikum pasztát adott. Sötét a vizelete és látszik, hogy kedvtelen, egésznap aludna, oké hogy 7 hetesen nem kellene 10 kg-nak lennie, de annyira kis vézna..

2.7kg

Azt mondta a doki,hogy nem kell aggódni miatta, de mégis aggódom.

Azt kell még tudni, hogy tápváltás volt, mert itt nem lehet olyan tápot kapni és a kutyaboltban is azt mondták, hogy azt a gagyit ne is adjuk neki, az újat keverjük rizzsel és meg fogja szokni.

A kis könyvben benne van, hogy kapott féreghajtót, de erre mi a garancia? A mi állatorvosunk nem adott neki, mert azt mondta még korai lenne, ha tényleg megkapta,ami be van írva.

Valami parvo tesztet csinált, az negatív lett.



okt. 9. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Nátha
okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Először is gratulálok, megint sikerült egy szaporítót támogatni.


A sötét vizeletre mit mondott a doki? Ha a könyvében nincs benne a parvo oltás, akkor az baj, rég meg kellett volna kapnia. Én elvinnem másik dokihoz, egy komolyan felszerelt rendelőbe. Remélem ez már tanulopenz lesz, hogy nem veszünk olcsó kutyát. Ha már ennyire mindegy, hogy milyen lesz, csak olcsó legyen, több ezer kutya vár gazdára menhelyen.

okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát figyelj, tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de ezért sem ajánlott szaporítótól venni. Tanulópénz. 7 hetesen nálad sem lehetne még, törvény szempontjából sem, de mégha ez nem lenne elég, beteg is. Sötét vizelet lehet parvo, csak még a teszt lehet nem mutatja ki. Veseelégtelenség stb is játszik. Vidd másik dokihoz, ilyen fiatal, rossz értelemben korcs és gyenge kutyát hamar elvihet bármilyen betegség.
okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Csillió baja lehet a leírás alapján. Én egy bélfertőzésre tippelek, de én csak egy senki vagyok az interneten. Vidd el egy másik orvoshoz, kérdezd meg, nem kell-e neki antibiotikum. Sokba fog kerülni.
okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Aki szaporítótól vesz kutyát, az nem alkalmas a kutyatartásra! Erre te, kérdező, mintapéldány vagy! Kellett a kutya olcsón, de felelősen tartani már nem tudod.
okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát, akkor nem tartunk kiselőadást. Csinálj vele, amit akarsz. Esetleg hívd fel a felelős szaporítót, hogy most mihez kezdj. :)

"valami parvo tesztet", jó sokat értesz a kutyákhoz. Ez az én szemszögemből vicces, szegény állatéból végtelenül szomorú.

okt. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!

Elnézést kérek,hogy nem kutyákat tanulmányoztam egész életemben!!!

okt. 10. 13:16
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

Na mondom a szitut. Az egy dolog, hogy szapitól veszel kutyát és annyira nem vagy képes, hogy utána olvass, hogy mikor és hogyan hozunk el bárhonnan kiskutyát. 7 hetesen amúgy is még az anyja mellett lenne a helye.

Az, hogy új helyre költöztetted, már egy trauma a kutyának. Azonnal érkezés után sosem váltunk eledelt a kutyánál, hanem pár hétig ugyanazzal etetjük, amivel az előző helyen is etették. Előre kellett volna tájékozódnod és beszerezni a tápot.

Vidd el egy másik orvoshoz, a hasmenés nem játék, főleg kölyökkutyánál!

okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy még arra sem voltál képes, hogy az alap dolgoknak utána járj, mutatja mennyire nincs bennedd felelősség tudat. Az meg, hogy szaporítótól vettél egy beteg keveréket, azt mutatja mennyire nincs benned gerinc és érzelmi intelligencia, mennyire nem tiszteled, szereted a kutyákat. Támogasd és pénzeld csak, hogy még több kölyök kutya szenvedjen és legyen hasonlóan beteg!
okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
És az hogy szidjátok a kérdezőt, hogy mennyire rossz ember miben segít a kutyán?
okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!