Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Nemrég hoztuk a törpe uszkárunkat a tenyésztőtől, 9 hetes.

Az egyik felelőtlen családtag rosszul fogta meg és kiugrott a kezéből (nem lehet tudni milyen magasról) és nagyon elkezdett sírni.

Valószínűleg sokkot is kapott.

Hátsó lábára nem áll rá de nincs eltörve. Az is érdekes hogy nyomogatjuk mozgatjuk neki nem sír. Néha néha le is rakja de nem teljesen.

Ráadásul egész nap alszik, nincs kedve játszani sem.

Valaki tud valami tanácsot, ötletet mondani. (Mindenképpen elvisszük az állatorvoshoz majd, csak eléggé nyugtalan vagyok miatta)



ma 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk már rég az orvosnál kéne lenni vele. Agyrázkódás, belső vérzés, törések, bármi lehet.
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vasárnap van sajnos, holnap tudjuk legközelebb vinni.
ma 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ügyelet. Tegnap este vittem a kutyám orvoshoz, mert véres hasmenése lett. Nem vártam hétfőig, kifizettem az ügyeleti díjat is, mert szeretem a kutyát és felelős gazdaként van pénzem rá. Nem tenyésztőtől hoztad, hanem szaporítótól. Szegény kutya.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!