Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lebénult? A semmiből? Egy...

Lebénult? A semmiből? Egy olyan problémám lenne hogy a délután folyamán mèg semmi baja nem volt a kutyámnak aztán egyik percről a másikra nem tudott felállni és olyan volt mintha lebénult volna a hátsó két lába

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mitől lehet? Voltunk egyből dokinál természetesen és ő azt mondta valami gyulladás lehet

Viszont nem csinált rötgent írj gyulladás csökkentőt és azt mondta hogy ha péntekig nem javul akkor kell rögtön

Nézzünk más dokit?

Nagyon be vagyok pánikolva félek hogy valami rossz kimenetele lesz ennek…

Segítsetek! Minden tanácsot szívesen fogadok

Egyébként egy Amerikai pocket bullyról lenne szó


júl. 9. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal másik doki!

Túltenyésztett/szaporított fajta simán lehet “tacskóbénulás”

Nem játék :(

júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lebénult? Mennék rögtön más orvoshoz. Budapesten pl. Primavet, meg azt hiszem Mohácson csinálnak még, elég kevés helyen. Ha teljesen le van bénulva, ne várj. Nekem volt lebénult kutyám, elején még nem volt teljesen lebénulva, gyógyszert kapott, semmit sem tett a gyógyszer, teljesen lebénultak a hátsó lábai, végül hétvégén siettünk Budapestre műtétre. Vannak injekciók, meg gyulladáscsökkentő gyógyszerek, és szerintem azok tök jók, de az elején. Ha már teljesen le van bénulva a kutya, akkor inkább SOS műtét.
júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*Mármint ne várj a műtéttel.
júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Amikor feltűnt hogy valami probléma van hívtam oda magamhoz és nem állt fel

Aztán oda mentem és feltűnt hogy nem tud lábra állni először teljesen le volt bénulva

Aztán egyből doki aki adott neki gyulladás csökkentő injekciót meg fájdalomcsillapítót 39 fokos láza volt kapott lázcsillapítót is

Aztán haza jöttünk és jobban lett

Mászkál mozgatja a farkát stb csak picit furán tesz a lábát és nem tud magától felállni ha segítesz neki csak akkor megy

Váltsak orvost?

júl. 9. 22:42
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Kapott oltàst mostanában?
júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp elvinném más orvoshoz, lehetőleg olyanhoz, aki erre van specializálódva, hogy ő mit mond. Mert ha szükséges a műtét, akkor minél később műtik meg, annál kevesebb esélye van a felépülésre. Szóval én mindenképp vinném más orvoshoz, de lehetőleg olyanhoz aki ebben jártasabb.
júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5* nem kapott a doki is azt kérdezte de nem kapott semmit mostanság

Ez csak így a semmiből történt

júl. 10. 03:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó jaj, szegény kutya. Ennek a fajtának a "tenyésztését" betiltanám az biztos. Mindenképp elvinném másik orvoshoz is, és csináltatnék egy röntgent.
júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csirke-bénulás járvány? Nem evett csirkehúst?
júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol az állatorvosod véleményében, keress fel egy ortopéd szakorvost. Diószegi, Ipolyi pl.
júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!