Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell arra reagálni ha...

Hogy kell arra reagálni ha valaki bunkó megjegyzéseket tesz a segítőkutyámról? Vagy ha a biztonsági őr, boltban dolgozó nem hajlandó beengedni és nagyon bunkó. Sajnos én ezeket nem tudom normálisan lereagálni vagy feldolgozni a betegségeim miatt.

Figyelt kérdés
Személyi segítőkutyám van és rajtam nagyrést nem látszik hogy van bármi bajom is. Ezekbe a helyzetekben nem szeretnék bunkó lenni de nem tudom hogy válaszoljak normálisan se. Nem szeretnék olyan hozzászólást látni ami az hogy nem kell a kutyát ilyan meg olyan boltba behozni, mert abból kapok eleget úgy hogy az a személy semmit se tudod rólam

#kutya #segítő kutya #Személyi Segítőkutya
aug. 21. 16:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy hivatalosan segítő kutyát valaki jelzés nélkül visz ki emberek közé, majd arra hivatkozik, hogy segítő állat
aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Mindenki, ott van rajta a jelzés, de már egyszer leírta. Mind a kiképző szervezet logója mind az hogy segítőkutya hogy személyi segítőkutya és az hogy ne zavart, dolgozom. De csak a kiképző szervezet logója kell hogy rajta legyen. Ott van rajta.
aug. 22. 22:43
 23/23 A kérdező kommentje:
De ezt a #15 és #16 hozzászólásomba leírtam
aug. 22. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!