Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell arra reagálni ha...

Hogy kell arra reagálni ha valaki bunkó megjegyzéseket tesz a segítőkutyámról? Vagy ha a biztonsági őr, boltban dolgozó nem hajlandó beengedni és nagyon bunkó. Sajnos én ezeket nem tudom normálisan lereagálni vagy feldolgozni a betegségeim miatt.

Figyelt kérdés
Személyi segítőkutyám van és rajtam nagyrést nem látszik hogy van bármi bajom is. Ezekbe a helyzetekben nem szeretnék bunkó lenni de nem tudom hogy válaszoljak normálisan se. Nem szeretnék olyan hozzászólást látni ami az hogy nem kell a kutyát ilyan meg olyan boltba behozni, mert abból kapok eleget úgy hogy az a személy semmit se tudod rólam

#kutya #segítő kutya #Személyi Segítőkutya
aug. 21. 16:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm, ilyen formában meg nem találtam meg a szabályzatot. Ezt tuti nyomtatom is
aug. 22. 00:03
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
A leírtak implementálják, hogy az eb nincsen megkülönböztetve. Így miért várod el, hogy felismerjék a segítő mivoltát? Tessék vöröskeresztes hámot venni és máris nem kell hőbörögni meg jogszabályokra mutogatni.
aug. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%

Megvannak a kutya képzését igazoló papírok?

Megkülönböztető jelzés rajta van mikor mentek valahova?

aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem véletlenül nem válaszol erre a már feltett kérdésre a kérdező!
aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen van rajta megkülömbözettő jelzés, és azért nem válaszolok rá mert azt hittem ez alap. Bocsánat. Csak mert minden segítőkutyán kell hogy legyen és ezért
aug. 22. 13:53
 16/23 A kérdező kommentje:
#12 tele van feliratozva, mind két oldalon rá van írva hogy segítőkutya vagy egy személyi Segítőkutya felirata és egy kerlek ne zavarj, dolgozom felirat is pusz a kiképzőszervezet logója. Vöröskeresztes hámot nem rakhatok rá mert ahol vizsgáztunk nem az a logója és más logót nem viselhet
aug. 22. 14:00
 17/23 anonim ***** válasza:
6%
Látod, már jönnek a jóindulatú wannabe biztonságiőrök, hogy nincs is rajta jelzés. Nem ám megkérdezi, hogy te, elsőre látható a kutya státusza? Nem, ő jön, és magából indul ki
aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, 17-es, hogy tegnap 18:10-kor kérdeztem, és 0 óra 3-kor nem válaszolt!
aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%
Azt a mindenit. Akkor te tiszta jóindulatból voltál rosszhiszemű. Bocsáss meg, de én még olyat nem láttam, hogy valaki aki jogosult segítő kutyára, az ne lett volna tisztában az állatra vonatkozó előírásokkal. Ritka, hogy egy ember ennyire önérdeke ellen legyen, hogy ne tartsa be azokat a szabályokat, amiket az ügy intézésekor a szájába rágtak és a jelzések nélkül vigye az állatot köztérre
aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelzéssel van ellátva, akkor a biztonsági őr nem köthet bele. Ezek után ha rám szólna, akkor nem foglalkoznék vele. Ha megint rám szól, akkor oda szólnék, hogy segéd kutya és megyek tovább. Nem gondolom, hogy ennél többet kellene foglalkozni a szituációval.
aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!