Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gellért szálló jelenleg nem...

Gellért szálló jelenleg nem üzemel üressen áll, viszont egy biztonságiőr ismerősöm ott dolgozik,és állitólag szelmeket lát igaz ez?

Figyelt kérdés
aug. 18. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Továbbra sem léteznek szellemek.
aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szellem vagyok a Gellértben, és egy egyenruhás férfi mindig a frászt hozza ràm.
aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%

meleg + 24 órás semmittevés + pia


Én is látnám őket.

aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudhatnánk, tényleg lát-e?
aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehetetlen. Anno ha emlékezetem nem csal a nácik ott is előfordultak..
aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
A Gellért szállóban nincs biztonsági őr, mivel zárva van az egész lakattal.
aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Szellemeket lát.

Akinek van erre képessége, annak születésétől, vagy kisgyerekkortól ez jelentkezik és nem felnőttkorban pattan elő, hogy hopp hirtelen látom Őket.

Ez egy olyan képesség, amit nem tudsz gyerekkorban ki-be kapcsolgatni, csak megtanulni élni Vele.

A lelkeknek meg nem szokása megjelentgetni, mert energia kell hozzá, szóval ha meg is jelenik egy lélek, csak egy pillanatra teszi és jó, ha max 2 ilyet lát.

Szóval nem hiszem, hogy szellemeket LÁTNA, ha érzékeli hogy vannak kopogások, zajok, tárgyak el mozdulnak úgy, hogy az asztal közepéről a semmitől le baszódik, vagy fel borul egy tárgy hirtelen mikor nincs szél mozgás, akkor igen beszélhetnénk lelkekről, de a lelkenek nem szokása zsinórban megjelentgetni, mert nem ilyen egyszerá az, energia kell Nekik hozzá eleve és idő ameddig felgyüjtik és esélyesen olyan emberre fogják el használni ezt, aki látja Őket.

Ha nem voltak ilyen tapasztalatai gyerekkorától kezdve, nem hiszem, hogy lelkeket lát, mert még ha csak 1-2-ről van szó, az oké, de zsinórban meg tömegével nem igen.

aug. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%

Fizikailag nem lehet igaz. Tessék lekamerázni, utána lehet okoskodni.

Mindamellett én is láttam olyan embert, aki tényszerűen számolt be arról, hogy éjszakai portaszolgálatban arra ébredt, ott volt három UFÓ (sic!), akik be is mutatkoztak neki, nevüket már elfelejtettem.

50-es, nem okos nőt kell elképzelni nyolc osztállyal, hazánk hátrányos helyzetű rétegére gondolok.

Nem is ez a gond, hanem egy skizoid ember sajnos, de első ránézésre nem mondanád meg, annyira őszintén adja elő a hülyeségeket.

aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha még egyszer megzavar, miközben ott botorkálok hullarészegen, akkor isten legyen rá a tanúm, hogy a fejéhez vágok egy üres borosüveget, utána pedig megjelenik majd neki a kőbányai sz*pófantom is!
aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Piás az öreg.

Amúgy miért van zárva?

aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!