Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérges lehet a kutya, ha azt...

Mérges lehet a kutya, ha azt látja, hogy a szomszéd macskát simogatom?

Figyelt kérdés

aug. 17. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Irigy tud lenni rá (ld. "irigy kutya" mondás), de emiatt nem fog megharapni téged vagy ilyesmi.


Másik kutyát simogatva vagy pároddal kedveskedve is lehet éppen irigy, de nem szabad, hogy ez nagy probléma legyen neki...


A mérges nem jó szó ide szerintem, vagy, ha ez a kérdés, akkor inkább azt mondanám, hogy nem lesz mérges, max. kifejezi nemtetszését, ha látja (pl. ugat titeket), de nem "esz meg".

aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem, mert nem olyan, mint a feleségek.
aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

A macska be tud sértődni, ha a másik macskával játszom vagy vele kezdem a simogatást-etetést (bár ez utóbbi esetben előrefurakszik). De olyankor duzzog sokszor, elfordul a másik irányba és ha odamegyek hozzá arrébb megy.


Kutyánál nem tudom, hogy van, szerintem ők túl szolgalelkűek egy normális sértődéshez.

aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Naná. A mi kutyánknak a férjem az isten. Olyan hisztit levág akkor is ha velem ölelkezik, megcsókol, mint egy hisztis feleség. 😁 Pedig kan.

Macskáknál ugyanez.

Irigy kutya.

aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérges, hanem irigy. Nem véletlenül alakult ki az irigy kutya mondás. Borzasztó féltékenyek tudnak lenni.
aug. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigykedik. Ha megfér a macska és a kutya, egyszerre simogatják, morogna??
aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!