Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd öregasszony vett 1...

A szomszéd öregasszony vett 1 tacskót és már vagy 15-20 kilósra felhizlalta mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ráadásul 4. emelet, szerencsétlen kb úgy gurul le a lépcsőn mikor viszi le sétálni.

aug. 3. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

1. Semmi közöd hozzá.

2. Nem biztos, hogy ő hizlalta fel, lehet, hogy a kutya beteg.

3. Nincs jobb dolgod, mint a szomszédaidat figyelgetni? Mi vagy te, térfigyelő kamera?

aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez konkret allatkinzas, valami allatvedo szervezettol probalj meg tanacsot kerni, ha neten nem talalsz semmi otletet.
aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1! Végignéztem kb azt, hogy eddig felhizlalta, egy teljesen egészséges kutyát hozott ide hónapokkal ezelőtt és folyton babusgatja, eteti minden szeméttel ami a keze ügyébe kerül...
aug. 4. 00:25
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Kezdjük ott hogy egy tacskó nem lépcsőzhet..
aug. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Ja, vannak ilyen elmebetegek, akiknek cuki a halálra hizlalt macska, kutya, aztán meg sírnak, ha szívbeteg lesz az állat meg ilyen olyan bajai lesznek.
aug. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Itt jönne az, hogy kérdezzük meg a kutyát, hogyan szeretne élni....


Van a másik véglet is, egy nőismerősöm, aki az asztal mellett rikácsol a kutyájával, ha ránk mer nézni, miközben eszünk ott vagy 6-an.

A 30 kilós kutyája meg egész nap kap egy kis tányér valami biokaját, amire még ránézni is rossz.

Ha meg valaki meg meri szólni érte, le van üvöltve.


Na én inkább a tacskós anyókának adok igazat.

aug. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Kihívnám az állatvédőket
aug. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
#7 mikor fogjátok már fel hogy az állatvédők CIVILEK?! Sajnos nincs semmi hatáskörük. Ők nem hatósági személyek. Hiába hívod ki őket. Nem vehetik el akarattal egy embertől a háziállatát. Ez nem így működik. Én is egy adószámmal rendelkező nonprofit állatvédő egyesület egyik önkéntese vagyok. Semmit nem tudunk csinálni. A rendőrség tudna. Csak ebben az országban nem nagyon szoktak sajnos...
aug. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

#8

Sajnos.

Amugy mint allatvedo,mit ajanlasz kerdezonek ebben a szituban?

aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
#8 azt javaslom beszéljen a nénivel. Egyébként én nem kutyás-macskás körökben mozgok szóval ebben nem tudok igazán segíteni sajnos. Hörcsögökkel és egyéb rágcsálókkal foglalkozunk.
aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!