Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyészők miért olyan...

A tenyészők miért olyan pénzéhesek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok tenyésztő van aki ilyen százezrekért árul bizonyos kutyákat! Nem tartom normálisnak ezt, aki meg olcsóbban adná azoknak rontják a nevét azzal hogy leszaporítózzák miközben az ő kutyái is vannak olyan szépek és jók mint azoké aki többért adja.

aug. 5. 20:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
20%
Én nem 2 és fél pipás vagyok? A kollega 2, azt látom.
aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
33%

ma 16:46

Kimondottan szeretem amikor tudjátok hogy másoknak van igaza, és kínotokban kapaszkodtok az agresszióban, az értelmetlen beszólásokban, a sértegetésekben.

A kérdés lényege maradt: A válasz továbbra is: Igen, nagyon pénzéhesek és minden mondvacsinált dumával védik a nem létező igazukat.ÉS: hiába dumálnak: Egy rakás pénzért minden menekültnek, cigótelepnek, bárkinek eladnák a kutyát-macskát csak elfogyjon és pénz legyen belőle.

aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
68%
Vicces, hogy amióta ez a kérdés meg lett, azóta vagy 4 másikat is kiírtak, ahol szapis, öröklötten beteg kutyáról panaszkodtak. A tökéletes példája, hogy többek közt miért szar a szaporítás, csak az itteni szapiimádók nem fogják fel még ezt sem.
aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
0%
Oke, én is jelentettem!
aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
0%
#84 olyan sötét vagy hogy nem tűnik fel hogy másik kérdésnél, másik kommentedre írtam hogy jelentettelek. Csak böfögöd mindenhova a fszsagaidat gondolkozás nélkül és csodálkozol hogy még egy anonim oldalon is felismerheto vagy 🤣
aug. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
46%

85

Ne zavarjon, hogy innen tűnt el a kommentem, ami pontosan úgy kezdődött, ahogy a a 83. Ne akarj már ennyire okos lenni,mert kb 3 napja tévedésben vagy, hogy a 2 pipás kommentelő egy és ugyanaz a felhasználó. Miközben fogalmam nincs ki a másik, de nem én. Valamint, azt se tudom, hol írtál olyat, hogy jelentettel. Folyamatosan tévedésben vagy, és még okosnak érzed magad! Ugyan! 🤣

aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:

68 százalékos lepontozó!

Hiába nem tetszik a válasz, akkor is tévesen veri magát kalandba! 😁

aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!