Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyészők miért olyan...

A tenyészők miért olyan pénzéhesek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok tenyésztő van aki ilyen százezrekért árul bizonyos kutyákat! Nem tartom normálisnak ezt, aki meg olcsóbban adná azoknak rontják a nevét azzal hogy leszaporítózzák miközben az ő kutyái is vannak olyan szépek és jók mint azoké aki többért adja.

aug. 5. 20:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
40%

#57 és attól hogy te nem láttad, nem tapasztaltad még nem jelenti azt hogy nem így van. Elég eldugott barlangba kell mondjuk ehhez élni hogy ne szerezz tudomást róla.

Csak kövess egy kicsit pár állatmentő szervezetet Facebookon és biztos jopar olyanba bele fogsz futni hogy agyon elletet kutyát fognak be utcáról. És még mielőtt jönnél azzal hogy honnan tudjuk hogy szaporitoe volt, onnan hogy egyikben sem szokott chip lenni. Ez egy törzskönyves kutyanal nem fordulhat elő.

Vagy nagyon sokszor van az hogy fajta jellegű kutyákat mentenek olyan emberektől akik nem tudják őket kezelni. Ezt pedig onnan lehet tudni hogy szaporítós hogy egyrészt látszik a küllemükön, másrészt egy tenyésztő nem adna a járókeretes Marika néninek huskyt mert borítékolható a katasztrófa.


És ez csak két példa az ezer probléma közül. Én nem vagyok se szaporító, se tenyésztő, ivartalan kutyám van, anyagilag egyáltalán nem vagyok érdekelt abban hogy bármelyik mellett is kampányoljak. De látom milyen károkat okoznak érző lenyeknek a szaporítók, látom hogy az allatvedoknek vége láthatatlan problémát okoznak ezek az emberek és a buta vevőik. Mert a vevők többsége is azért vesz tőlük mert buta és nem azért mert nincs pénze.

Szóval szerintem jó érzésű ember nem tudja ezt támogatni.

aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
87%

ma 14:52 Akkor pontosítsd a 39 számú válaszodat, ha nem jöttök rá arra hogy hiába írod: x-y számú válasz, mert ha töröltetnek, ami itt minden napos (minden perces) akkor már teljesen más lesz a sorrend.

Tudom, ez is újdonság sokaknak, de nem vagyunk egyformák.

aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
39%

ma 18:13 Basszus . Hogy jön ide az intelligencia????

Mi köze az intelligenciának egy kutyatenyésztőhöz, aki azzal érvel: tudja hogyan kell egy kutyát pároztatáskor lefogni meg odatartani a hátsóját??? Ne röhögtessetek már!🤐

aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
20%

"Mi köze az intelligenciának egy kutyatenyésztőhöz, aki azzal érvel: tudja hogyan kell egy kutyát pároztatáskor lefogni meg odatartani a hátsóját???"

Mi köze ennek ahhoz, amit én írtam? Azokról a gazdákról írtam, akikben van intelligencia és felelősség tudat és így nem szaporítótól vesznek kutyát. De nem meglepő, hogy ennyire sem tudod értelmezni a mondatokat. Ez is csak alátámasztja, amit mondtam.

aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
55%

64

Jöhetsz te a nagy tudású tenyésztőkkel, az emberek többsége, akkor is szaporitótól vásárol. Nagyon helyesen. Az árak miatt.

Tenyésztők már nem tudják mennyit kérjenek. Sírjanak csak!

aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem tudod megérteni hogy nem a pénz körül forog minden?

Te egyetlen érvet tudsz felhozni a tenyésztők ellen, a pénzt.

Mi felhoztunk 20at a szaporítók ellen. De az nem számít? Mert szerinted a pénz a legfontosabb? Szerinted ha valaki nem kér annyi pénzt egy kutyáért akkor már játszhat az életükkel? Ennyire tárgynak nézed a kutyákat?

aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
36%

ma 07:07

Egy-két dolog azért elhangzott itt a pénzen kívül is, csak olyankor elkezdetek teljesen másról beszélni.

aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
74%

A pénz meg hogy eltorzítottak egy két fajtát.

Oké. Én meg mondtam hogy ők száz év alatt csináltak kárt, a szaporítók meg minden egyes alkalommal amikor lehoznak egy almot. De akkor te is elkezdtél teljesen másról beszélni.


Én nem állítom hogy a tenyésztők nem bűnösek abban amit írsz. És tudom hogy egy átlag embernek nagyon sok több százezer forint.

De ez nem menti fel a szaporítókat az alól a rengeteg bűn alól amit napi szinten csinalnak. Az alól amit te elbagatelizálsz, hazugsagnak nevezel vagy csak szimplán figyelmen kívül hagyod.

aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
27%
#65, még mindig a gazdákról beszéltem. Nem a tenyésztőkről, saporítókról, hanem a gazdákról. Azokról akik vagy nulla intelligenciával és gerinccel rendelkeznek (mint te, akinek ennyire nincs szövegértése) és akik emiatt szapitól vesznek kutyát occsón, majd leadják a menhelyekre, gyepire a lutyákat, ha megunják őket. És vannak azon gazdák, akikben van értelem és felelősség tudat, és akik valóban gondoskodnak a kutyájukról. Erre írtam, hogy milyen érdekes, tk-es kutya egyetlen sincs a menhelyeken.
aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
18%
Megmondom őszintén, én örülök, hogy vannak szaporítók! Az okát tudjátok!
aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!