Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pénzéhesek a nők mi?

Pénzéhesek a nők mi?

Figyelt kérdés
febr. 2. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Hát.
febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A fiúk is
febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen, azok, de a pénzt mindenki szereti.

Ki gyűjteni, ki pedig szòrni.

febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
A férfiak még annál is jobban, mi?
febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
4:)))
febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, de valahogy mindig úgy alakult, hogy engem húztak le a férfiak. Soha nem vártam el senkitől, hogy eltartson, önálló vagyok, minden szükségletemet megteremtettem magamnak minden kapcsolatomban. De folyton jött a kölcsönkérés, ami nem lett megadva vagy jött a duma, hogy nincs munkám, tudnád fizetni a vacsorát, mozit, bulit ... stb. A jelenlegi párom az első, aki nem húz le, hanem ugyanúgy beszáll mindenbe, mint én.
febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Férfi vagyok, de valahogy mindig úgy alakult, hogy engem húztak le a nők. Soha nem vártam el senkitől, hogy eltartson, önálló vagyok, minden szükségletemet megteremtettem magamnak minden kapcsolatomban. De folyton jött a kölcsönkérés, ami nem lett megadva vagy jött a duma, hogy nincs munkám, tudnád fizetni a vacsorát, mozit, bulit ... stb. A jelenlegi párom az első, aki nem húz le, hanem ugyanúgy beszáll mindenbe, mint én.
febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért akikkel eddig dolgom volt nem kimondottan voltak azok. Legalábbis szándékosan lehúzni nem annyira akartak. Példa volt rá sajna, de van ilyen.

Mondjuk pénzem meg kocsim az volt mindíg, és lehet közre is játszott amúgy sokszor. De általába nem akartak pofátlanul lehúzni.

febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Ember vagyok, de valahogy mindig úgy alakult, hogy engem húztak le a nők. Soha nem vártam el senkitől, hogy eltartson, önálló vagyok, minden szükségletemet megteremtettem magamnak minden kapcsolatomban. De folyton jött a kölcsönkérés, ami nem lett megadva vagy jött a duma, hogy nincs munkám, tudnád fizetni a vacsorát, mozit, bulit ... stb. A jelenlegi párom az első, aki nem húz le, hanem ugyanúgy beszáll mindenbe, mint én.
febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha nagyon

Én pont olyan nő vagyok aki lehetne kva nagy gold digger

Ehhez képest minél több ilyen olcsó kis kvát láttam, minél több férfi akart a pénzzel közelíteni annál inkább megmutattam hogy nem minden szép nőt lehet ezzel megvenni


Én pont hogy átlagos anyagi helyzetű férfit szeretnek a gazdag helyett

febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!