Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden nap megkerget egy...

Minden nap megkerget egy kutya,a gazdája meg csak nezi..mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bicikli út mellett,nem kijelölt kutyafuttatón,parkosított részen, szabadon engei a kutyáját egy nő annak ellenére hogy megkergeti a bicikliseket.Többszőr odaszóltam már neki,hogy kösse meg a kutyáját ma kiugrott elém és majdnem átmentem a tacskó nyakán... szerencse hogy megtudtam állni...pedig ha áthajtok rajta megszünt volna a probléma.A törvények mellettem

állnak ebben az esetben.Szegény kutyát sajnálom viszont ez baleset veszélyes hiába csak egy tacskóról van szó.Minden alkalommal 200 a vérnyomásom amikor ott elhaladok... nem fogok másfele menni mert nem én sértem a jogszabályokat.

Kérdésem az lenne hogy ha véletlenül elütöm a tacskót, nekem is lehet belőle bajom? Bár úgy tudom hogy ha ott a gazdája es hagyja ezt akkor nem.Felhívhatom a rendőrséget hogy menjenek ki a helyszínre mert minden nap este 19:00 kor ott vannak a szabálysertők!? És a kedves gazdát nem érdekli, hogy baleset veszélyes amit megenged magának.



júl. 20. 20:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Vajon ha lefújnám könnygáz sprayvel a kutyákat utána nem kergetnének legközelebb?
júl. 22. 14:37
 22/25 anonim ***** válasza:
Mennyire szereted a kutyákat? Próbáltad hogy megállsz, leszállsz és megpróbálsz barátkozni vele? Lehet csak játszani szeretne mert a gazdája nem foglalkozik vele
júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szeretem őket nem az a gond..hanem hogy nem szeretnék átesni rajta bicajjal.. és agresszivan ugatva fut utánam nem akarom kipróbálni hogy barátságos e,és játszani sem szeretnék vele csak éppségben hazaérni...
júl. 22. 14:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal valami ehetőt és dobd oda neki
júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kiderítettem van polgárőrség közterület felügyelet, csak az önkormanyzatot kell hívni ami maximum 4 ig van .. szóval ennek igy nincs értelme megpróbálom kajával ha nem használ marad a gáspray
júl. 22. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!