Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden nap megkerget egy...

Minden nap megkerget egy kutya,a gazdája meg csak nezi..mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bicikli út mellett,nem kijelölt kutyafuttatón,parkosított részen, szabadon engei a kutyáját egy nő annak ellenére hogy megkergeti a bicikliseket.Többszőr odaszóltam már neki,hogy kösse meg a kutyáját ma kiugrott elém és majdnem átmentem a tacskó nyakán... szerencse hogy megtudtam állni...pedig ha áthajtok rajta megszünt volna a probléma.A törvények mellettem

állnak ebben az esetben.Szegény kutyát sajnálom viszont ez baleset veszélyes hiába csak egy tacskóról van szó.Minden alkalommal 200 a vérnyomásom amikor ott elhaladok... nem fogok másfele menni mert nem én sértem a jogszabályokat.

Kérdésem az lenne hogy ha véletlenül elütöm a tacskót, nekem is lehet belőle bajom? Bár úgy tudom hogy ha ott a gazdája es hagyja ezt akkor nem.Felhívhatom a rendőrséget hogy menjenek ki a helyszínre mert minden nap este 19:00 kor ott vannak a szabálysertők!? És a kedves gazdát nem érdekli, hogy baleset veszélyes amit megenged magának.



júl. 20. 20:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Fújd le sprayel
júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a fejleményt,mire jutottál?! Köszönöm előre is!
júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Legálisan vehetsz könnygáz spray-t. Önvédelemből használhatod. Én már kénytelen voltam hasonló esetben ilyet tenni, megszűnt a problémám.
júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Talán holnap kapok választ az emailemre. Egy ilyen spray 3000 ft kb. minden nap elfujkálnék egyet valószínül tönkremennék anyagilag...illetve ha több kutya van akkor "fújhatom"mert 2 kezem van a harmadik addig simán megharaphat nem akarom bántani mert bűntudatom lenne..próbálok arra gondolni hogy ha meg átesek az állaton az életembe is kerülhet.. legszivesebben a gazdáját fújnám le megérdemelné
júl. 21. 11:46
 15/25 anonim ***** válasza:
Amúgy arra gondoltál hogy ha arra mész bringa nélkül akkor beszélhetnél a gazdájával?
júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Legutóbb is oda szóltam menet közben hogy ez nem kutyafuttató,és ez egy bicikli út.. kösse meg a kutyáját.

Minden alkalommal oda szólok és mintha meg sem hallaná.Ha neadj isten átesek a kutyán akár az életembe is kerülhet ha rosszul esek.. evvel szerintem tisztába kell hogy legyen.. nekem is van kutyám eszembe nem jutna elengedni ilyen helyen,ahol veszélyeztet másokat és más is a kutyámat. Szóval hiába szóltam eddigis.. ha gyalog mennék oda,nemhiszem hogy lenne bármi változás .Ha eddig sem érdekelte utána se érdekelné.

júl. 21. 14:26
 17/25 A kérdező kommentje:
Semmi választ nem kaptam a kedves rendőrségtől...gondolom le sem tojják a fejemet... kénytelen leszek másképp elintézni...
júl. 22. 13:53
 18/25 anonim ***** válasza:
És a közterület felügyelet?
júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Itt olyan nincsen sajnos.. kissebb városban lakom.
júl. 22. 14:32
 20/25 anonim ***** válasza:
Akkor polgárőrség ha van, talán tanácsot ők is tudnak adni
júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!