Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden nap megkerget egy...

Minden nap megkerget egy kutya,a gazdája meg csak nezi..mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bicikli út mellett,nem kijelölt kutyafuttatón,parkosított részen, szabadon engei a kutyáját egy nő annak ellenére hogy megkergeti a bicikliseket.Többszőr odaszóltam már neki,hogy kösse meg a kutyáját ma kiugrott elém és majdnem átmentem a tacskó nyakán... szerencse hogy megtudtam állni...pedig ha áthajtok rajta megszünt volna a probléma.A törvények mellettem

állnak ebben az esetben.Szegény kutyát sajnálom viszont ez baleset veszélyes hiába csak egy tacskóról van szó.Minden alkalommal 200 a vérnyomásom amikor ott elhaladok... nem fogok másfele menni mert nem én sértem a jogszabályokat.

Kérdésem az lenne hogy ha véletlenül elütöm a tacskót, nekem is lehet belőle bajom? Bár úgy tudom hogy ha ott a gazdája es hagyja ezt akkor nem.Felhívhatom a rendőrséget hogy menjenek ki a helyszínre mert minden nap este 19:00 kor ott vannak a szabálysertők!? És a kedves gazdát nem érdekli, hogy baleset veszélyes amit megenged magának.



júl. 20. 20:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Feljelenteni nemtudom mert nem ismerem őket.A rendőrség kimenne megbüntetni őket?Vagy egyszerübb ha áthajtok a kutyáján és akkor talán tanulna belőle ? Ez elég morbid de az ilyen emberek másból nem tanulnak
júl. 20. 20:49
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívd vagy a rendőröket vagy a köztereseket
júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Levideózom legközelebb, és miután a kutya abbahagyja a kergetést megállok és felhívom őket az vajon bevállhat? Nem akarok elütni a kutyát de már nagyon idegesít ma hárman is voltak amúgy 3 kutya meg 3 gazda
júl. 20. 20:51
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a köztereseket érdemes, de ha esetleg látsz valahol menet közben valakit akkor nyugodtan kérdezz rá, hogy mit tudsz ilyenkor tenni, akár egy járőrt is megkérdezhetsz
júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha neadj isten biciklivel elütöm felborulnék énis?
júl. 20. 20:58
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen abban biztos lehetsz
júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Holnap nem lesz arra dolgom de direkt kifogok menni biciklivel es levideózom szépen az esetet aztán kihívom az illetékeseket.. nem fogom hagyni hogy az életemet kockáztassa egy idióta ember
júl. 20. 21:02
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy email-ben is utána érdeklődhetsz valamelyik illetékes szervnél és akkor a vonalat se foglalod le
júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Írtam email most kicsit lehiggadtam.

Szép estét mindenkinek!

júl. 20. 21:37
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit
júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!