Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kiskutya, pincsi, nem...

Van egy kiskutya, pincsi, nem szereti a gazdája, elhoznám, de most lett egy nagyobb kutyám, meg van egy baba csivava, elígérték nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerősnek van két csivavája, tavaly szerettem volna, de akkor már elígérték mindet, mondták, majd jövőre, közben viszont nekem lett egy nagyobb kutyám nemrég, nem olyan nagy, csak a csivavához képest, meg közben most van egy gonosz nő, egy pincsi szokott menni, de mindig kiabál vele meg bántja és mondta, hogy utálja, nem fogad szót és nem tudja kinek odaadni, szóval szeretném elhozni, de ennyi kutyával mihez kezdek?

Mit tegyek?


júl. 17. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat itt most merlegelned kell, hogy hany kutyaval birsz el. Azt neked kell tudni, nem nekunk.

Illetve a kutyak osszeszoktatasahoz nem art esetleg egy trenert megkerdezni, ha nem ertesz hozza; de nem egy lehetetlen feladat :)

júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nálad nem lehet, akkor keress neki egy nagyon jó gazdit, ne maradjon a mostaninál.

Nagyon rendes vagy :)

júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A csivavakat a szapitol úgyis el fogják vinni. Ha értesz a kutyakhoz, a pincsit hozd.


A jelenlegi kutyád hogy jön ki a többi kutyával?

júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Barátságos meg játékos, de még most tanulja a dolgokat, mert bezárva nőtt fel és néha durván játszik. De ért a szóból.

A pincsi idősebb nála 3 évvel.

júl. 17. 22:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy, nem tudom, én igazából a csiviről már lemondtam, nem tudtam addig várni, a mostani kutya 23 kg, másfél éves.
júl. 17. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!