Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érdemes szállítani...

Hogyan érdemes szállítani autóban egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Eddig mindig felnőtt kutyáim volt, hozzájuk hámot és kutyáknak való biztonsági övet használtam, de most úgy adódott, hogy egy kis kölyköt fogadtam örökbe és nem tudom hogyan lehetne elhozni. Legkézenfekvőbb a szállító box lenne, de egy alakalomért én soknak találom, de leginkább feleslegesnek. Nem én fogok vezetni szóval arra gondoltam, hogy a kezembe tartom majd. Persze ha muszáj veszek egy boxot.
júl. 16. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz venni kölcsön is kéhetsz valakitől, mert úgy a legbiztonságosabb szállítani.
júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs kitől. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha használtan vennék egyet és miután már nem kell eladom én is
júl. 16. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rövid út akkor lehet ölben.


Engem is egy ismerős vitt el Bp-re kiskutyáért, ölembe volt.Elaludt. De mondjuk 1,5-2 órás utnál nem fognám ölbe. akkor inkább box.

De arra is gondolni kell, hogy majd mikor dokihoz viszed oltásokra stb és ha egyedül mész akkor vhogy rögzíteni kell a kutyát.

júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Benne vagyok egy macskás csoportban FB-n, ha kiírnám hogy "kéne kölcsön egy szállítódoboz", szerintem max fél órán belül kapnék ajánlatokat :)


Érdemes lenne megpróbálni

júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!