Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok hogyan tudnám...

Mit ajánlotok hogyan tudnám lehűteni a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok hogyan tudnám lehűteni a kiskutyám?

11 hetes,törpe tacsi:)

Nem liheg,nincs felmelegedve(szerintem),de sokat alszik/fekszik.Ez rosszat jelenthet?vagy egyszerűen így védekezik a melegtől?

A válaszokat előre is köszönöm!



júl. 11. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ezért volt jó a fridzsiderszocializmus, a kutyák otthon hűsöltek a nyaralóban, miközben a család a 25 fokban fürdött a Balatonban... A lángos is olcsóbb volt!
júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást kéne csinálnia 40 fokban, maratont futni? Nyilván ilyenkor inkább csak fekszenek, pihennek. Én rendeltem az enyémeknek hűtőmatracot, keress rá, elég olcsó, remélem beválik :)
júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Legyen bent, ennyi eleg.
júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, a hutomatrac amugy semmi extra, szerintem nem sok ertelme van. Kb olyan hideg, mint a laminalt padlo, de ha valaki kint hasznalja, ugye ennyire se. Nalunk speciel a jarolap merfoldekkel huvosebb, mint a matrac. En is vettem, de megbantam, most csak kerulgetem mert a kutya is inkabb a konyhaban fekszik a kovon :D
júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 nálam nincs hideg kő, nyilván ha lenne, akkor nem lenne értelme hűtőmatracot venni.
júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi. Azt hittem jarolap az mindenkinel van legalabb a konyhaban.
júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen szerinted mit kéne csinálnia?? Maratont futni?? Ez egy kisbaba kutya. Alszik, eszik, szarik. Mint a babák. Nincs semmit baja. Hagyd aludni.
júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy 11 hetes kutya sokat alszik, az természetes.

Nem gondolom, hogy hűteni kellene, de a nyarat ki lehet arra használni, hogy a kutya megszeresse a vizet, a fürdőzést, bele menjen a vízbe, de ez vadászkutyáknál fontos, a törpe tacskónál nem, és az ilyen jellegű gyakorlatokat sem a nap legmelegebb időszakában kell gyakorolni.

El is lehet rontani, nem az a cél, hogy a kutya féljen a víztől, hanem megkedvelje azt.

Volt vizslám, amelyik még a zuhanyozást is élvezte.

A nagy melegben a kutya korától függetlenül természetes, normális, hogy pihen, nem hevíti magát aktív mozgással is.

A 11 hetes kölyök napja meg kb abból áll, hogy eszik, alszik, eszik, játszik, alszik, eszik, játszik, alszik, eszik, alszik

júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 a tacskó vadászkutya :)
júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8#

Valóban az, de arra gondoltam, hogy a törpe tacskó munkájához bem feltétlenül tartozik hozzá, hogy vízből is apportírozzon.

Természetesen meg lehet kedveltetni minden kutyával a vizet, és arra a byári meleg időszak a legjobb, a gazdi is bemehet a vízbe, és a kutyának is kellemesebb, ha a fürdés felfrissíti, az lesz a berögződés, hogy "fürödni jó"

júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!