Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes kiskutyánál hogyan...

10 hetes kiskutyánál hogyan állapítható meg, hogy süket/nagyot hall-e?

Figyelt kérdés

A csöppség 5 napja van nálunk (tenyésztőtől vásároltuk) de mielőtt hülyeségekkel bombáznám őket érdekelne, hogy telejsen normális-e hogy nem akar meghallani dolgokat.

Ha szólítom és nem néz rám szó szerint a füle sem rezzen, ha háttal ül és jobb-bal oldalt csettintek szintén nem reagál.

Vannak hangok amire viszont (még így is azt kell mondjam néha felfigyel, ilyen pl más kutya ugatása de csak ha közvetlen szomszédból jön, hangosabb tapsolás, autó ajtó csukás, de ha hangosan már már kiabálva szólok arra pl figyel)

Olyan mindtha nagyot hallana, vagy csak még annyira picike, hogy nem fogja fel ezeket a külső ingereket és én aggódom ezt túl?



júl. 9. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos meg tudja állapítani.
júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyünk állatorvoshoz, természetesen ha addig nincs változás kérek egy baer-tesztet neki, de addig is érdekelne már tapasztalt kiskutyások megfigyelése.
júl. 9. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
*szaporitotol?
júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

5 napja van nálatok, miért csak kb 20 nappal az átvétel után viszitek el orvoshoz? Tényleg ő tud erre biztosat mondani.

Milyen fajta kutya és helyileg honnan van?

júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen vidd el állatorvoshoz illetve próbáld ki hogy füle mellé teszed a kezed és csettingetsz nézd meg hogy oda fordul e vagy sem
júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ordíts rája
júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
XD Első kutya, mi? Szerintem nincs baja, csak még nagyon új neki az új környezete. Várnék még.
júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kutyát miután elhoztátok el kellett volna vinni orvoshoz, hogy a chipet átírja (mert ugye chip nélkül nem hozhatsz el kutyát tenyésztőtől, persze, ha kapott, ha nem, akkor az ugye nem tenyésztő, hanem szapi...), stb. Ez nem történt még meg?
júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A kutyust mikor elhoztuk a chipet már másnap átirattuk az állatorvosnál. Megkaptum a következő oltásra az időpontot az volt az az időpont amire írtam hogy jövőhéten megyünk dokihoz.

Egyébként jelentem kutya baja a kis drágának. 🤣

Még mindig nem akar meghallani dolgokat, de a zacskó zörgést az udvar másik végéből is. Szóval nincs baj, csak még picurka volt, új volt neki a hely és amúgy mostanra tök makacs kiscsaj. :)

aug. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!