Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem le ezt érzést?

Hogy győzzem le ezt érzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly április óta nincs tartós munkám, sajnos egyik helyről a másikra jártam, így elég sokat voltam itthon. Közben az exemmel is szét mentünk, elköltözött tőlem. A majdnem egy év teljes itthon töltött idő alatt nagyon megszoktam, hogy a kutyámmal sokat itthon vagyok, sokkal több időt tudtam vele eltölteni.


Most viszont találtam egy munkahelyet, ma kezdtem el dolgozni és borzalmas érzés fog el, hogy amikor a család többi tagja is pont akkor dolgozik mint én, akkor akár 7-8 órát is egyedül kell lennie. Folyamat egy görcsölő érzés fog el, hogy vele kéne lennem itthon, mennyire össze szoktunk stb stb. Viszont dolgozni kell, emiatt nem hagyhatom itt a munkát.


Esetleg tudtok valami tanácsot adni? Előre is köszönöm.



jún. 10. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elmúlik. A kutya is át fog állni arra, hogy abban az időben aludjon, amíg te dolgozol. Ők pláne hamarabb átszoknak az új ritmusra, ha egyébként van rendszer az életükben.
jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szerelj fel egy kamerát, akkor napközben rátudnál nézni. De valószínű, ahogy az enyém is, a tiéd is átalussza a napot. Ne görcsölj emiatt. Koncentrálj a munkádra.
jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
És lehetőleg ne olvass kutyás oldalakat, fórumokat, főleg ne állatmenhelyek oldalait, ne járj kutyás csoportokba, mert ott szétszednek, hogy milyen szar gazdi vagy. Szerintem egy sereg kutyatartó emiatt van tele szorongással, hogy bizonyos kutyások irreális elvárásokat fogalmaznak meg.
jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Home office lehetőség nincsen?
jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Emiatt ne szorongj.


Le kell mozgatni munka előtt,után.


Nekem átlagban 7-9 órát vannak egyedül,változóan.


Megszokták reggel 40-50 perces szabadon engedős,bandázós séta meló utána 1-1,5 óra séta szintén jó részt szabadon,ha találkozunk kutyással akkor bandázás ha nem akkor labdázás. Így nyáron hétvégén meg úszás,séta az erdőben. Nem szenvednek hiányt semmiben. Télen a sötét miatt meló utáni séta max 1 óra szokott lenni és pórázos,de ezt hétvégén mindig igyekszem pótolni

jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!