Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még metszett fülű...

Lehet még metszett fülű dobermannt legális vásárolni?

Figyelt kérdés

2023. dec. 5. 20:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

20. Bizony!

Kimentünk éjjel valamikor 3-4 közt az ordibálásra meg arra hogy a kis csipogó zseb kutyáink nagyon ugatnak. Láttam a szitut és egyből hivtuk a rendőröket meg a mentőket. Az a patkány meg feljelentett mert 3x kellett műteni a vádliját és a lábfejét. Még oda hazudta azt is hogy mi is megvertük mikor kimentünk a házból. Szerzett valami jó ügyvédet és 20 milliós kártéritést akartak mondván, hogy sehol sem volt kiirva, hogy "harapós kutya" meg "belépni tilos" és hogy igy nem tud dolgozni. (akkor volt ha jól emlékszem 46 éves és kb 3 év munkaviszonya össz) Igazából minden kapun és a hátsó keritésen is kint volt a tábla szerencsére. Szerencsére sokra nem ment, mert kamera felvétel volt végig, hogy bejön, beveri az ablakot, dobálja ki a kézi szerszámokat és kis gépeket az ablakon majd karóval hadonászott a kutya felé, innen fel a fára, fáról kutyástól le majd a teraszra. Mi is feljelentettük állatkinzásért mert még a kutya vonszolta addig egy valami felkapott karóval ütötte az állatot. A jó magyar igazságszolgáltatásnak hála majd egy évi húzódott az ügy, biróságra járás, drága ügyvéd stb.. Szoktam látni a nyomorultat néha, azóta is biceg

2023. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#20


Ez ma a magyarországi igazságszolgáltatás.

2023. dec. 6. 20:11
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt soha nem értettem. Rendben...egy senkiházi patkány aki betör másokhoz. De ezek szerint mellette még szellemi fogyatékos is ha olyanokat kezd el hazudozni hogy még meg is verték meg mindenkit is feljelent. Van hogy egy kórházban is ezek a nyomorékok konkrétan az egész egészségügyi team-et feljelentik, de ezeken röhögnek, mert bár olyan van hogy valaki nem jól végzi a munkáját vagy hibázik valamit, de amikor érted..feljelenti az orvost, feljelenti a betegszállítót, feljelenti a műtőssegédet , feljelenti a portás, meg mindenkit is feljelent onnan lehet tudni hogy valójában semmi nem történt csak hazudozik.
2023. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%

A kutyádat félperc lemérgezni annak, aki be akar menni. Ezért felesleges kutyát venni.


Nekünk volt nagytestűnk, háziállat. Pár éve nyáron egyik éjjel a c. megmérgezte, bejött és ellopta a fészerből, amit akart.


Na, pont ennyit ér a nagytestű "őrző-védő".

2023. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha én ilyet látnék a környezetemben biztosan feljelenteném és tuti kiderülne melyik szemét állatorvos végezte el a fülcsonkítást.

Bízom benne, hogy nincs olyan állatorvos aki ezt elvégezné.

márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én ilyet látnék a környezetemben biztosan feljelenteném és tuti kiderülne melyik szemét állatorvos végezte el a fülcsonkítást.


Bízom benne, hogy nincs olyan állatorvos aki ezt elvégezné."


Olyan tenyésztőket nem jelentenél fel akik tudatosan a normális légzésre alkalmatlan fajtájú kutyákat tenyésztenek ki?

márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Rengeteg dobinak van vagva a fule hiába jelentgeted fel az orvost😂 honnan tudnád melyik vágta neki?
szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!