Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyaralást hogy oldjátok meg...

Nyaralást hogy oldjátok meg kutyussal?

Figyelt kérdés
Beldöldre megyünk, nyaralót bérlünk majd, ahova a házigazda megengedi a kutyust is vinni. Szobatiszta, lakásban él velünk, picike és jó kutyus. Gyerkőc is van, és vele muszáj olyan programokat is szervezni, ahova a kutyus nem jöhet. Pl strand, állatkert ... Ott hagynátok a nyaralóban, mint mikor otthon van, amíg dolgoztok? Egyszer egy éjszakára voltunk vele idegen helyen, 1-2órát ott is a szálláson maradt, de a személyzet azt mondta, sírt és nyüszített. Emiattvagyok tanácstalan. Nincs olyan családtag, akire hagyhatnám és panzió kizárt. Tudtok tanácsot adni esetleg?
2023. júl. 14. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg keress a környéken kutyaszittert.
2023. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Nyaralóban akkor hagynám, ha biztos hogy nem csinál kárt és másokat nem zavar. Ellenkező esetben kutyával megoldható programok. Értem én , hogy gyerek még minden...de ahogyan te és a gyerek a családhoz tartoztok, úgy a kutya is. Ezt el kell fogadnia mindenkinek.

Én úgy szoktam megoldani, hogy családtagnál van a kutya, ha hosszabb időre megyünk. 2 nap esetén szomszéddal beszélem meg, hogy ránéz és eteti.

2023. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

"Értem én , hogy gyerek még minden...de ahogyan te és a gyerek a családhoz tartoztok, úgy a kutya is. Ezt el kell fogadnia mindenkinek."


Azért az "vicces" lenne, ha a kutya miatt nem menne a gyerek kiskamasz koráig strandra vagy állatkertben a szüleivel, mert nem lehet egyedül hagyni a kutyát.


Kérdező, te pedig lehetetlent kérsz. Ha nem jó a panzió és nincs kire hagyni, plusz egyedül sem szeretnéd a szálláson hagyni, akkor kész, ennyi volt. Bár mondjuk az azért elég gáz nevelés, ha egy kutya nem tud egyedül lenni, ezen dolgozni kéne.

2023. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sokkal viccesebb, hogy nem lehet egyedül hagyni a kutyát...
2023. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi simán ott hagyjuk a szálláson. Eddig sose volt vele gond. Persze előtte lefárasztjuk.
2023. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az én kutyám egyedül hagyható, idegen helyen is, volt, hogy be kellett mennem élelmiszerboltba, akkor a kutya a szálláson maradt. Egyébként a nyaralást úgy tervezem, hogy ő is jöhessen, van, kutyabarát strand is. De családdal szomszédék úgy oldották meg, hogy valaki mindig maradt a kutyával, nem akart mindenki minden programra menni.
2023. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Arra a pár órára az utazó boxba zárnám
2023. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vittuk a szobakennelt, amit itthon is hasznalunk es abba zartuk be, ha olyan program volt. O amugy nyugis kutya otthon, de idegen helyen nem mertem megkockaztatni, hogy esetleg valamit tonkretesz, ha egyedul marad.


De ha van helyben esetleg napkozi, oda is lehet vinni, ha jol szocializalt.

Ahol voltunk, ott sajnos pont nem volt, igy oldottuk meg. De ahova csak lehetett, vittuk termeszetesen.

2023. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott szoktam őket hagyni idegen helyen is, első pár alkalommal mindig szobakennelben, aztán ha úgy látom, szabadon.
2023. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
A strandra nyugodtan mehet a kutya is.
2023. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!