Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kapták fel mostanában...

Miért kapták fel mostanában ennyire a tacskókat?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet látok az utcán, neten stb. pedig a jelleme nem a legjobb, családosoknak sem feltétlen a legjobb, kinézete sem valami extra, aranyos meg minden de egy Yorkie pl. sokkal szebb és különlegesebb megjelenésű. Mi az oka, hogy mostanában ennyire felkapottak lettek?

2023. febr. 21. 05:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Divat...most épp a tacskók vannak soron. Előtte meg más fajták.
2023. febr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Én se értem, alapból beteges fajtát nem kéne túltenyészteni (tacskóbénulásra gondolok), és tényleg nem a legjobb a jellemük. Mondjuk a legtöbben csak a cuki külső alapján választanak kutyát…
2023. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyosabb mint egy yorkie, de ez elég szubjektív. De a többivel egyet értek, magam sem értem. Ráadásul még gerincproblémákra és bénulásra is hajlamosak... Meg egy csomó más fajtát sem értek ugyanígy, ami felkapott mostanában.
2023. febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a yorkie nem tetszik. Olyan mint valami plüss a nagy gomb szemeivel és hosszú szőrével.

A tacskóban a hosszúkás teste, szép arcszerkezete, nagy fülei tetszenek. A természete is bejön. Egy igazi egyéniség.

2023. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 October15 ***** válasza:
100%
Kinek mi az aranyos. Nekem például az Argentín fekete-fehér tegu. :D
2023. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Én is rengeteg tacsit láttam az utóbbi egy két évben. Nekünk egy örökbe fogadott keverék tacskónk van és nagyon szeretjük. Pont hogy különleges a külseje a hosszú teste és kurta lábai miatt. Én inkább attól tartok hogy a legtöbb ember aki megveszi nem tenyésztőtől veszi hanem szaporítótól így meg persze hogy hajlamos minden fajta betegségre... Nyilván ízlések és pofonok én sose vennék yorkiet, halálom ez meg a hozzá hasonló kis szőrpamacsok
2023. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 October15 ***** válasza:
78%
6.: Attól hogy tenyésztőtől van egy kutya még ugyanúgy vannak fajtára jellemző betegségei, egészségügyi problémái. Nyilván egy eleve problémás fajtánál legalább a szűrhető dolgok ne legyenek de ettől egy tacskó még minden lesz csak egészséges nem.
2023. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Persze nyilván alap betegségek, csak arra akartam rá világítani hogy a szapik által olcsóbb a kutya, könnyebben hozzá férheto és mivel ezek csakis profit orientáltak és sz@rnak a kutya egészségere így nagyobb eséllyel kapsz egy beteges állatot
2023. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
91%

Nekem még talált tacskóm van!

Soha nem tudtam mennyire aranyosak kedvesek, olyanok mint a babák.

Egyszerűen ragaszkodnak hozzád, mindig ott akar lenni ahol te vagy.

Nagyon kis rosszcsontok, de annál jobban lehet őket szeretni.

Szerintem nagyon jó kutyá és egy yorkihoz hozzá se lehet hasonlítani!!

Az én se értem ,hogy miért lett divat kutya!

Viszont azt tudom ha egyszer lesz egy tacskód, utána mindig azt akarsz!!

Vagány önbizalommal teli, kis limuzinok.

Hülyeség, hogy nem családban való!

Igen és hogy pont családtag, egy egyéniség!

2023. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

9 Ezek a legtöbb kutyára igazak :) Hogy ragaszkodóak, meg egyéniségek.

Én a makacssága miatt nem tartanám a fajtát.

2023. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!