Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Paranoiás vagyok, tényleg...

Paranoiás vagyok, tényleg engem bámulnak, vagy esetleg minden kutyást így megnéznek?

Figyelt kérdés
Szóval állandóan azt látom hogy megbámulnak, akárhova megyek a kutyá(i)mmal. El tudom hinni hogy érdekes amikor gyakorlunk mert erre ritka a szófogadó kutya, vagy ha több kutyával megyek. De ha csak sétálunk kettesben akkor is néznek. Minden kutyást így megnéznek? Vagy azért néznek mert mudim van? Nekem különleges és szép de nem gondolnám hogy olyan fura vagy feltűnő lenne, átlagos, fekete kutya. Még az állatorvosnál is csak néznek.
2010. okt. 3. 22:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A kutyásokat mindíg megnézik. Engem is. Mindenkit. Egyszerűen ilyenek az emberek. :)

Ne legyél paranoiás, nem téged néznek, hanem a kutyádat. :D

Nekem egy staffordom és egy malim van... Én már megszoktam hogy néznek, és hogy a sok szaporítani vágyó embertől egy városi séta alkalmával kb. 10-10 fedezési ajánlatot kapok kutyánként.

2010. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!