Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Már én nem...

Mit csináljak? Már én nem bírom nézni, ahogy szenved.

Figyelt kérdés

A barátnőméknél van egy lakásban tartott kutya.

De szegény rosszabbul él, mint ha láncon lenne.

Egy külön szobában van, kb 2x2ben a saját ürülékében, és ha be is engedik a nappaliba, mindenért elverik.


Mikor ott voltam, szegénynek még furcsa volt hogy megsimogattam. Ők is rám szóltak, hogy utána gyorsan menjek kezet mosni. Meg mikor magamhoz hívtam, szegény kis lépésekben jött közbe remegve nézte a barátnőmet, és mikor barátnőm észrevette hogy felém jön, rá ordított, hogy: "Te meg hova jössz?" És szegény mint a villám, úgy visszafutott a 'szobájába'. Már én szóltam rá, hogy ne üsse annyira, már visitott szegény kutya. mert legutóbb azért kapott ki, mert hullik a szőre, és szőrös lett a nadrágja.


Pedig nagyon okos, értelmes, szép kutya. Nem is szokott rosszalkodni. Gondolom nem is mer. Hatalmas udvaruk van, mégis, soha KI SEM ENGEDIK. sétálni nem viszik, mert minden emberrel barátságos és leáll játszani, oltani sem viszik.


Én már szóltam nekik, hogy ez így nem jó, de még engem csesztek le. Mikor megyek el tőlük, szegény mindig úgy néz rám, mintha azt mondaná 'Ne hagyj itt velük!' már nem is szeretek menni hozzájuk, mert én eléggé nagy állatbarát vagyok, és nem tudom nézni, szegényt hogyan bántják. pedig amúgy rendesek, nem tudom mi bajuk van szegény ártatlan kutyussal. már gondolkodtam rajta, hogy ha ennyire nem szeretik és csak teher, akkor elhozom tőlük.


szerintetek mit csináljak? tudok egyáltalán valamit csinálni?

Bocsi, kicsit hosszú lett.


2010. szept. 30. 21:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te el tudod vállani akkor kérdezd meg tőlük, hogy nem adnák-e neked.
2010. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel őket állatkínzásért. Komolyan.
2010. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%

én egyáltalán nem vagyok állatbarát de a hatályos törvények alapján ez bűncselekmény

ha elhoznád a kutyát de nem akarják mert "ő dolguk" akkor küldd rájuk a rendőrséget

vagy ajándékozd meg a kutyát a gyors és fájdalommentes véggel...

2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor megütik szegény kutyust te is keverj le nekik egy jónagyot! Fúú így látatlanban is de megutáltam barátnődéket. Sztem ha nem adják oda a kutyut neked lopd el tőlük. Sztem fel se fog nekik tűnni.
2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

kérd el tőlük. ha nem adják jelentsd fel vagy nem tudom...

nagyon kiakadtam, hogy vannak ilyen emberek...

2010. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is látszik hogy benned meg van a humanitás,az emberség,míg tapló barátnőd és családja egy suttyó paraszt család aki semmibe veszi az állatokat,és nem tiszteli az élőlényeket,nincs bennük semmi jóérzés.

Ha van lehetőséged rá ,és gondját is tudod viselni(!) a kutyusnak,... akkor vidd el attól a bestia családtól.

2010. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

és te ennek ellenére barátkozol ilyen férgekkel?? ezt fel nem tudom fogni. én is nagy állatbarát vagyok, szóba se jöhetne hogy ilyen barátnőm legyen...amilyen messze csak tudnám, kerülném őket, és teljesen elhatárolódnék tőlük, mert az ilyen nem ember, csak genetikai selejt, hulladék.

azonnal hozd el a kutyát tőlük! aztán jelentsd fel őket. ha nem teszel semmit, és elnézed amit művelnek vele, akkor te sem vagy különb náluk!

2010. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
második válaszolóval egyetértek. ez kibirhatatlan. ha akkora állatszerető lennél már tettél volna ellene. fogadd örökbe te, ha teheted, és változtasd meg az életét. megérdemli!
2010. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj velük, hátha odaadják neked. Te pedig ha nem is tudod megtartani, kereshetsz neki egy normális gazdit. Ha nem adják, szólj az állatvédőknek, akár névtelenül.

Hú de utálom az ilyen embereket. Én a helyedben a barátnődet is hanyagolnám. Az ahogy viselkedik a kutyákkal, elég sokat elárul róla..

2010. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

JELENTSD FEL AZT A QRVÁT AZONNAL!!!!


[link]

2010. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!