Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választani kellene a...

Ha választani kellene a kutyád és a gyermeked közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 16:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
37%
A kérdés egy olyan képzeletbeli helyzetre vonatkozott, amikor dönteni kell. Például ha beleesnek a vízbe, melyiket mented ki, vagy hasonló. Nem a konkrét eset számít, hanem az érzés ami benned van ezzel kapcsolatban.
2022. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés a saját gyermekre vonatkozik => "gyermeked"


Másét kár belekeverni. 20as, emiatt túltoltad kissé a választ te is, a korábbi véleményekre adott reakciónál...


Saját gyerek vs saját kutya.


Persze így is ugyanakkora baromság marad a kérdés🤣 csak túlgondolni se kell.

Egyébként már pont azért sem, mert értelmetlen hülyeség az egész.

2022. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen élet-halál kérdésben nincs jó választás.Kötelező,ösztönös választás van.Mented a gyereket,mert mentened kell.


Plusz,ha nem őt mented is szét szednek érte,teljesen jogosan.Komoly dolgokban jobb nem a rossz döntést hozni,mert mindennek vannak következményei.Lehet neked fontosabb egy állat egy embernél,de utána nem teszed zsebre amit az embertársaidtól kapsz azért.Kötelessége mindenkinek baleset esetén is segíteni,ha elmúlasztod igen csak szét húzzák a s-gged és bele köpnek utólag,csak szólok.Nem lenne szerintem értelme böribe rohadni csak mert rossz az ítélő képességed egy komoly helyzetben.:D


Inkább mentsd minél gyorsabban azt akit kell (mert komoly helyzetben te is azt várnád el,hogy téged mentsenek,nem? Ne a bárányt,ne a farkast,ne a kutyát,ne a tevét..)

Utána még össze szeded minden erőd és megpróbálsz segíteni a másiknak is.

2022. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi utolsó de én ezt pont lesz@rom. Ösztönösen azt mentem először akit szeretek. És az a kutyám nem egy idegen ember. Egyebként meg a kötelező segítsegnyújtás is addig terjed amíg képes vagy rá. Pl ha elfaradtál és nem bírod tovább nem kell folytatnod pl az újraélesztést vagy kihúzni sem kell valakit a vízből a saját egészséged kockáztatásával. Nem ismered ezeket a jogszabályokat. Ha kienekült a hozzatartozóm legyen az kutya, macska vagy gyerek majd segítek másokon is. Ennyi. Egyebként meg nem várok ennél többet mástól sem. Nekem teljesen természetes ha valaki a kutyájának segít először hiszen vele él, én meg senkije sem vagyok. Az élet meg nem véges. Ezt is el kell fogadni. Meg azt is, hogy nem mindenki látja ugyan úgy a világot.
2022. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
38%
20. Látszik, hogy még nem szerettél igazán állatot. Nekem durva macskaallergiám van. Már több éve volt macskám mikor kiderült. Az allargológus sipítozott hogy szabaduljak meg tőle. Nem szabadultam meg. Amúgy nem voltak tőle tüneteim. A haziorvos szerint azért mert annyira szerettem. Az allergia pszichésen iranyítható. Az már egy másik kérdés mennyire tudod irányítani. Ha valami elég fontos elmúlik. ;) a sikító gyerekről nekem egy sikitó állat jutott az eszmbe akinek majdnem leütöttem reflexből a gazdáját. Szerencsére az utolsó pillanatban elengedte az állatot és megszünt a sikítás. Nekem gyerkekre nem igazán indul be semmi. Max idegesítenek. Hangosak, túl sokat mozognak és nyalóka szaguk van. Egy kisállatot azonnal megszeretek egy gyereket hosszú idő után is ritkán. Nem vagyunk egyformák.
2022. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
36%

A kutyámat választanám.


Miért? Mivel soha nem akartam es nem is akarok gyereket, ezért csak abban az esetben tudom elképzelni, hogy valaha gyereket szülök, ha erőszakból fogant es valami miatt nem tudtam volna abortuszra menni. Más esetben soha nem lenne gyerekem.


Így nyilván a kutyát választanám, hiszen őt akartam es szeretem is.

2022. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
36%

Na,aki az állatért menne az pont megérdemli,hogy őt se nézzék semmibe,ha esetleg bajba kerül.

Mindenki mentse előbb a bajba került állatot.Tök mindegy mi az,hiszen nem csak kutya kerülhet bajba és aki annyira "állatbarát",hogy élet-halál közt sem képes ésszerű döntést hozni az megérdemli,hogy egy állat miatt haljon meg.Ismétlem tök mindegy mi az,mert ha te állatbarát vagy akkor nem csak a kutya,macska,meg a cuki akármik számítanak,hanem minden.Papagáj,ló,birka,kecske..

Valaki azt szereti,valakinek az a háziállata vagy az a kedvenc állata.Elnézném a pofátokat amikor fulladozás közben a mentőövet nem rátok dobják,hanem a kis kedvencre aki mondjuk esetünkben pont egy kecske,egy tehén,egy majom,vagy épp bármi.Ha még túl is éled nem lenne jogod érte orrolni,hiszen hasonló helyzetben elmondásod szerint ugyan így cselekednél.Szóval,ha bajba kerülsz nyugodt szívvel dögölj meg úgy,hogy valakinek az állata fontosabb volt mint te.:)

Vagy az meg már megint nem mindegy,mert valaki nem választhatja a Kecskejét egy emberrel szemben? Csak a kutya meg a macska legyen az első? :D

Sok begyepesedett idióta,remélem az ilyen gondolkodású ember valahol ott rohad meg ahol nem kell pont neki segítséget nyújtania valakinek,mert kinézem a sok állatb*ziból,hogy bárkit képes hagyni meghalni csak mert az nem szőrös és négy lábú.Beteges.Ismeretlenül is sz*rba nézni valakit csak mert ember,ennyire véglény csak nem létezik és él közöttünk.Társadalmunk szégyenei..:D


Félre ne értsetek nekem is menhelyi kutyám van,sajnálom őket,de hogy élet-halál helyzetben ne egy embert mentsek először? Kizárt.De ahogy mondták is lehet nyugodtan rossz döntést hozni és aztán viselni a következményeit.Mert egy haldoklót figyelmen kívül hagyni közel azonos egy gyilkossággal.Mire kiengednek meghalt a kutya,macska,kecske,akiért cserébe hagytál meghalni valakit.~~

2022. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%
Még a kutyában is több emberség van,mint a sok nyomorékban itt,hiszen a kutya a legnagyobb bajban is a gyereket mentené,hiába fuldoklik ő is..:D
2022. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
20%
27 jól írja. 28: a kutya az embert mentené, mert az ember eltartja. A kutya a másik kutyát féltékenységből, szórakozásból uralja, megöli. Az én kutyámat pont most mentettük ki egy nagyobb kutya szájából. Minden előzmény nélkül kifutott a kerítésen a nagy és ölte is meg azonnal. 20 másodpercen múlott. Nyilván az a gyilkos kutya is fontos, a gazdája szereti. És sok féltékenységből gyilkoló kutyáról hallottam. Akik állítólag szeretetre méltóbbak mint az ember.
2022. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
35%
25-ös ezt úgy hívják, hogy parafília.
2022. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!