Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanád ha...

Melyik nevet választanád ha lány gyermeked lenne?

Figyelt kérdés

Abigél, Alíz, Bernadett, Petra, Flóra, Hanna, Fanni, Eszter, Ibolya, Sára, Tamara, Patrícia, Liza, Judit, Krisztina✨

Illetve jó lenne ha besorolnátok, hogy melyik néva legkedvencebb illetve a legrosszabb.🙂

És még mi a véleményetek ezekről a nevekről, melyikről mit gondoltok, mi az első ami eszedbe jut a név hallatán. 🤔

Vezetéknevet nem mondok, most nem mérvadó igazán, úgy kérdezem, hogy melyiket adnátok ti ha lány gyermeketek lenne és ezek közül szeretnétek választani.**



2022. jún. 1. 19:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Ezek közül Hanna tetszik a legjobban, Flóra Ibolya Patrícia azok amiket biztos nem adnám. De nekem is vannak olyan neveim amik meg másoknak nem tetszenek.
2022. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%

Abigél, Alíz, Flóra, Hanna, Liza <3


Amit én nem adnék az az Ibolya és a Judit, mert a környezetemben csak nagymamák viselik ezt. De ez csak az én ízlésem :)

2022. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a Liza ami ezek közül tetszik. Utónévnek a Fanni tökéletes lett volna nekünk, de sajnos férjem egyik kevésbé kedvelt unokatestvérét is így hívják már. Bernadett, Eszter, Ibolya, Judit, Sára, Tamara és Krisztina nekem egyátalán nem tetszenek.
2022. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
Petra, Sára, Liza
2022. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
62%
Alíz, Flóra, Liza
2022. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%

Eszter,Liza,Alíz.

Nem adnék:Hanna,Fanni,Ibolya,Judit,Patrícia.

2022. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%

3 lányom van, de be kell, hogy valljam, ezek a nevek nagyon távol állnak tőlem.


Igazából egyiket sem adnám, mert egyik sem az ízlésem.


Ha nagyon nagyon muszáj lenne, akkor Flóra.

2022. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 harebell ***** válasza:
79%

Ezek közül ami legjobban tetszik: Alíz, Flóra, Hanna, Sára, ezek számomra kedves hangzású nevek.

Az Abigél és a Tamara nem tetszik, a többi semleges. Az Ibolya névben amúgy nekem kifejezetten tetszik az, hogy kissé divatjamúlt név.

2022. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Abigél: régimódi, sosem tetszett

Alíz: nem tetszik

Bernadett: nekem túl hosszú

Petra: örök kedvenc, ha lányunk lesz, Petra lesz

Flóra: unokahúgom neve, ezért tetszik

Hanna: túl gyakori

Fanni: anyukám egyik kedvence volt

Eszter: nem tetszik

Ibolya: régies, nem tetszik

Sára: nem rossz

Tamara: kiráz tőle a hideg

Patrícia: nem tetszik

Liza: egy ismerősöm lányát így hívták, 2 hónaposan meghalt, úgyhogy rossz érzés nekem ez a név

Judit: ez a nevem, megszoktam, de a lányomnak nem adnám

Krisztina: gyerekkoromban szerettem volna, ha így hívnak, de ma már nem tetszik.

2022. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
77%
Fanni
2022. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!