Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választani kellene a...

Ha választani kellene a kutyád és a gyermeked közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 16:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem az ilyen kérdéseket, mert nincs semmi kontextus, se semmi. Miért kell választani? A kedves hatos válaszolóval egyetértek. Azért nem mindegy, hogy még is arról kell dönteni, hogy életveszélyben kit mentesz meg először, vagy pedig a felnőtt gyereked, aki külön él, nem szereti a kutyákat és ezért akarja, hogy megszabadulj a kutyádtól. Nagyon nem mindegy. De alapból nem is szeretem ezeket a "kit választanál" kérdéseket, mert alapból rossz már csak belegondolni is, hogy adódhat olyan helyzet, mikor nem lehet mindenkit megmenteni.
2022. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
60%
Te jól vagy? Eleve miért kellene valasztani? Attól hogy gyermek születik nem kell megválni a kutyustól. Nekem nincs gyermekem és nagyon szeretem az allatokat. Jobban mint az embereket. Nem értek egyet azzal, hogy a kutya csak egy állat. Jobban szeretem az allatokat mint az embereket. De ha lennr gyermekem és elkerülhetetlen lenne valamiert a választás egyértelmű, hogy a gyermeket választanám. Más gyermekévem szemben viszont a kutyámat. Sorry.
2022. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%
Ostoba,és provokatív kérdés..
2022. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%
Az. Teljesen igazad van.
2022. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
59%

Láttam erről videót is. Illetve fiatalokat kérdezték hogy gyereket akarnak, vagy ingyen netflix előfizetést.

Nem voltam vidám amikor megnéztem.

2022. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
71%

Miert? Az elet ertelme csak a gyerekcsinalas lehet 15-os? Tenyleg kotelezo volna?

Nem hinnem. En is a netflixet valasztanam 😍

2022. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%
15-ös, túlnépesedés van, nem kell mindenkinek gyerek, van, aki azzal próbál enyhíteni a túlnépesedési problémán, hogy nem csinál gyereket.
2022. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%

Nincs gyerekem, nem is lesz (nem csodálom h egyre többen vagyunk ezen a véleményen). A macskát választom, ahogy választottam is (ha kutyás lennék, az lenne).


Ha van gyerek, értelmezhetetlen hogy bárki ne azt válassza, tehát teljesen felesleges ez a kérdés.

2022. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
77%

Nyílván aki csak állatot tart az az állatot fogja mondani,akinek van gyereke az pedig vagy azt hogy nem választ vagy azt,hogy a gyerekét.

De ez értelmetlen kérdés.És azt sem értem,hogy aki nem akar válaszolni rá,mert szerinte hülyeség az két sorral lejjebb miért válaszol rá.erre nincs jó válasz.Élet és élet között nem tudsz,nem akarsz és nem is fogsz választani.:D

De ez élethelyzet kérdése is.Ha meg kell válni a kutyától,mert VAN gyereked akkor még fogsz.Mert nincs más választásod.

Ha pedig NINCS gyereked akkor a kérdés nem is releváns.

2022. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
70%

Ha az enyém,ha nem nyílván a gyerek élvez prioritást,de ez helyzet függő is.

Milyen helyzetben kell választani? Élet-halál kérdése,vagy pusztán egy előtted áll és válaszd melyiket akarod? Ezt nem lehet csak így megválaszolni.


Értelem szerűen: ha egy azon helyzetben kell választani,hogy kit mentek meg,és csak egyet tudok nyílván a gyerek.

Ha választani kell,hogy allergia esetén küszkodok-e vagy megválok tőle akkor igen,megválok tőle.

De ha arról van szó,hogy csak úgy a semmiért válasszak köztük akkor nem választanék.Ha nincs ok rá,hogy ne legyen az állat a családom tagja,vagy nem kerülök olyan helyzetbe,hogy élet-halál vagy egészségügy forog kockán akkor a kutya egyértelműen marad.

A viselkedési,neveltetési problémák kiküszöbölhetőek,az egészségügyiek nem.Azaz nem szednék és nem is szeretnék gyógyszert senkivel csak hogy egy állat is legyen a fedél alatt.Inkább akkor oda adnám egy nem allergiás embernek,aki szeretettel vele marad élete végéig.


Ez nem is szabadna,hogy kérdés lenne,fontos ügyekben az ember az első.Ki a f*szom gondolkozik azon,hogy túl népesedés van-e vagy sem,vagy épp kinek a gyereke az és kié nem,ha egyszer látod,hogy bajban van..

Egy normális ember ösztön szerűen ugrik,hogy segítsen,és csak utána gondolkozik.Nyílván utána sajnálom,hogy nem tudtál mind a kettőn segíteni,ott lesz mindig a szemed előtt,hogy biztos lett volna jobb megoldás is,de helyesen cselekedtél,mert valakinek (vagy épp neked) a gyereke épségben megúszott egy balesetet.


Valóban minden élet számít,de amikor éles helyzetben egy keserves sírást hallasz mindent ki zársz magad körül,és úgy fogsz dönteni ahogy neked emberként kell.

Ameddig nem kerülsz ilyen helyzetbe nem tudod,maximum adod a f*sza gyereket,hogy téged bizony hidegen hagy egy ember akkor is,ha gyerek,mert a kutya az szent és sérthetetlen.


Nos,ha ez tényleg így van kívánom,hogy hasonló helyzetben másnak is legyen tőled fontosabb minden más.Majd akkor megérted,hogy hülye vagy.Ha nem akarjuk is választani kell időnként.:)

2022. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!