Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választani kellene a...

Ha választani kellene a kutyád és a gyermeked közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 16:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Önnek elmebetegnek tetszik lenni?
2022. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen a gyerekem választanám. A kutya csak egy állat.
2022. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 steven95 válasza:
40%
Én a kutyát adnám el.
2022. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat de ez egy vicc kérdés? Nem akarok toxicnak vagy bunkónak tünni de a saját gyereked és egy állat között mit választanál? :D Fura kérdés... Lehet akármilyen cuki, szeretetreméltó az a jószág de sztem nem szabad emberként kezelni a kutyát.
2022. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elmebeteg. Pont azért kérdezem, mert itt is meg más portálokon is olvastam olyat hogy a kutyáját választaná és le vagyok döbbenve.
2022. júl. 8. 16:11
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

Nincs gyerekem, de nem lehet egyértelműen válaszolni a kérdésre.

- Miért kell választani, mik a körülmények?

- Kicsi vagy felnőtt, külön élő gyerek?

Nem mindegy, hogy a kicsi gyerek súlyosan allergiás, és kockázatos az együttélés a kutyával, vagy a már elköltözött felnőtt gyerek látogatóba jön és utálja a kutyákat, vagy vízibicikliről leesik a gyerek és a kutya, és melyiket mentsd elsőként.

2022. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

Nincs gyerekem, es nem is akarok, szoval ez esetben a kutyat valasztom. Ez tudatos dontes reszemrol, nem valo nekem gyerek.

De akinek van, az remelem csak a gyereket valasztana... ha megsem, akkor az eleg szr szülő, es minek vallalta egyaltalan. Nem valo mindenkinek gyerek, erre van egy csomo fogamzasgatlasi modszer, es akkor nem kell szenvednie az alkalmatlan szülők miatt szerencsetlennek.

2022. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
macskámat , kutyám és gyerekem nincs
2022. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Maya Bunnyheart ***** válasza:
83%
A kutyámat választanám. Gyermekem nincs és nem is lesz.
2022. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekem nincs, kutyám volt, és lesz is, sajnos nemrég halt meg, és még gyászolom. De nem választanám egyiket sem, nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy választani kéne közöttük, miért? Mindkettőjükért megtennék mindent, választás nélkül.
2022. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!