Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog engem ismerni?

Meg fog engem ismerni?

Figyelt kérdés

Van egy közel 3 és fél hónapos tacskónk.

A helyzet az, hogy két hétre elutazunk Június végén.

A kutyát, rajtunk kívülálló okokból sajnos nem tudjuk vinni magunkkal.

A keresztapámnak 2 kutyája van, azt mondta vállalja a picúrt, míg odaleszünk. (Tudom, minek kutya, ha magára hagyjuk... stb., Higgyétek el, ha rajtunk múlna, vinnénk, de nem tehetjük sajnos....).

Így lesz a legjobb neki, társasága is lesz legalább.

Azon aggódom, hogy 2 hét távollét után, megismer-e majd minket?

Félek, annyira jól érzi magát majd, hogy haza sem akar jönni itthon meg minden idegen lesz neki.

Nagyon szeretem, nem esne jól ha nem ismerne meg.

Nyugtassatok meg kérlek.



2022. máj. 31. 15:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
A kutya még évek múlva is megismeri a gazdáját. Meg fog ismerni ne aggódj ezen. :)
2022. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj meg fog ismerni. :)
2022. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hét nem vészes, nem lesz gond.
2022. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem felejt, (pontosabban szagról felismer) meg fog ismerni. Van olyan ismerősöm akivel évente pár alkalommal (2-3) találkozunk, átjön hozánk; tehát hónapokig nem és a kutyám megismeri, akkor is ha véletlen összefutunk az utcán pedig számára még idegenek is mondható ismerős, mert soha nem vigyázott rá, nem volt nála, nincs szorosabb kapcsolatuk csak megsimogatja a kutyát amikor itt van.
2022. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog ismerni, ne aggódj.
2022. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor megnyugodtam.
2022. máj. 31. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég meglátogattam a fél éve örökbeadott kutyámat. Megismert, mert a vállamig ugrott örömében.

Meg fog ismerni a kutyád téged is :)

2022. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megismer, ha pedig mégsem, akkor is örülni fog nektek, mert kölyök :)

Ha attól félsz, hogy túl jól érzi majd magát, akkor teremts neki olyan körülményeket a hazajöveteletek után, hogy nálatok még annál is jobban szeressen lenni (foglalkozz vele sokat, tanítgasd, járjatok különféle helyekre sétálni és legyen lehetősége más kutyákkal bandázni).

2022. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb attol felnek, hogy azzal a masik ket kutyaval mi lesz, hogy lesz.

Nagyon picike meg a tied, meg ha nem is direkt, de balesetek lehetnek...

2022. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó. Igazad van! Ez bennem is felmerült, de volt már a keresztapáméknál mopsz is vendégségbe. Ott egy öreg vizsla, meg egy kisebb keverék van.

Inkább őket félteném a tacsitól. Az egy dolog, hogy ők nem bántják, de nem tudni miként viszonyul a mi kutyánk a 2 "nagyhoz".

Még beszélek keresztapámmal ezügyben. Max. bent tartják majd, és elvisszük az utazás előtt haverkodni, és qkkor kiderül. Mindenképp találunk megoldást.



Köszönöm a válaszokat.

2022. jún. 1. 07:15
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!