Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fog fázni télen?

Nem fog fázni télen?

Figyelt kérdés
A border collienknak nincsen a hasán, az ülepe felé szőr. Növeszt oda szőrt télre? Ha nem, nem fog megfázni?
2021. okt. 7. 07:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%
A husky hideg éghajlatra lett tenyésztve, szánhúzó, más a bundája, mint egy border collienak. Ha a kérdező kutyájában nem volt chip, mikor hozzá került, akkor szapis kutya, az meg nem biztos, hogy hozza a fajtajelleget teljesen. Viszont border collie jellegű kutya így is, ez a fajta meg ragaszkodik a gazdájához, nem kerti kutya, ott szeret lenni, ahol a gazdi van. A mentett border collie jellegű keverék kutyám is követ, mint az árnyék, amikor vele vagyok, nem zárhatnám ki egy kertbe. Amúgy bejárós munkám van, egyedül hagyható, nem ez a probléma, le van fárasztva.
2021. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy milyen a bundája ha kölyök. A husky kölyök korában is tulelt odakint.


És amúgy a huskyk is nagyon emberkozpontuak, mégis szeret odakint. Ne hiszteriazz már és csinálj problémát ott ahol nincs.

Ennyire szar az életed? Vagy nincs is?

2021. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hisztériáztam, összekeversz egy másik hozzászólóval.
2021. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
31%
Tök mindegy hányan kötözködnek itt akkor is túltolják.
2021. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
81%
Van, aki túltolja, de a huskyhoz hasonlítani sem jó egy border collie jellegű kutyát, olyan, mint hogyha az almát akarnád összehasonlítani a cipővel.
2021. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon túl van tolva. Egy egyszerű kérdés teljesen ki lett forgatva, minden részletbe bele lett kötve, egyszerűen azt érzem, hogy fogást próbáltatok rajtam keresni. Már azt érzem, hogy ha valakinek border collieja van, azt úgyis szrul tartja, mert ő tartja, nem ti. És persze ti mindent jobban tudtok. Oké, én elhiszem, hogy van itt olyan is, akinek ilyen kutyája van, vagy olyan fajtája, ami nem egyszerű eset, de attól nem kell a másikat lenézni és kioktatni, mert te tapasztaltabb vagy, lehet ezt normálisan is közölni, segítő szándékkal. De mikor elkezdődött az, hogy én kibszom a kertbe és onnantól le van szrva a kutya, na az ott vett egy olyan irányt, ami baromira jellemző manapság az emberekre. Vádaskodás alaptalanul. Belekötünk a másikba ahol csak lehet, nem segítem, ha én többet tudok, hanem megvetem...
2021. okt. 8. 08:33
 67/71 anonim ***** válasza:
79%
#65 látszik hogy fogalmad sincs egyik fajtarol se.
2021. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, később derült ki, hogy kölyökről van szó, meg hogy kinti kutyának szánod, a kérdésbe eredetileg ezeket nem írtad bele, pedig fontosak a kérdés szempontjából. Nem kell egyetérteni a válaszolókkal, a te dolgod, te fogod fizetni az orvosi költségeket is, te fogod nevelni is, te fogsz szembesülni az esetleges rossz szokásokkal is, mi szóltunk.
2021. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
25%
De nem arrol van szo, amig dolgozol. Hanem, hogy a kutya ki van csapva a kertbe non-stop, ami egy bordernek kinzas kategoria!
2021. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:

Akkor állatkínzó vagyok, okés.

Nem szoktam kimenni hozzájuk, nem szoktam órákat kint lenni. Lehet aludnom sem kéne, hanem akkor is vele lenni.

2021. okt. 8. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!