Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fog fázni télen?

Nem fog fázni télen?

Figyelt kérdés
A border collienknak nincsen a hasán, az ülepe felé szőr. Növeszt oda szőrt télre? Ha nem, nem fog megfázni?
2021. okt. 7. 07:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
Napközben a német juhásszal játszanak...
2021. okt. 7. 14:24
 42/71 anonim ***** válasza:
38%

En azert vettem mudit, munkavonalasat, mert itthonrol dolgozom. Ergo, megfelelo tartast tudok neki biztositani.


Ha be kene jarnom, akkor nem munkakutyaz vettem volna. Felelotlen dontest hoztal…

2021. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:

Azért megkérdezném, hogy hány border collie vagy egyéb munkakutya tulajdonos dolgozik otthonról azért, hogy a kutyája ne legyen egyedül.

Vagy fordítva, azért választott ilyen kutyát, mert otthonról dolgozik. Mert a home office is egy életbiztosítás.

2021. okt. 7. 14:27
 44/71 anonim ***** válasza:
36%

* amit


* egyedül hagyod


Irtam tudományos szakemberek írták a világ legintelligensebb fajtája a border collie.


Én szeretem ezt a fajtát de én nem akarok ilyen fajtát. Maximum ha lenne tobb hektar teruletem es terelni valo allataim de en nem igy tartanam. Nem kennelbe janem kint is bent is es elso az lenne oltas utan hogy kutya ovi, kutya iskola, terelo suli, terelo vizsga, komoly képzés, prémium kaja és stb.


De én nem ilyen fajtára vágyom. De én nem is tartok addig kutyát míg minden feltétel nincs meg. A felelősség ott kezdődik hogy mérlegeled hogy tudod-e biztosítani neki a feltételeket amikre szüksége van. De en ezt mar nem magyarazom tovabb. A kérdés jellege is olyan hogy megkérdőjelezi a szakértelmet.


Nem csoda hogy bevezették a kutya jogsit.

2021. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
81%
Aki munkakutyakent tartja az otthon mezogazdasagi vallalkozo, aki hobbikent az kolyok koraba biztositotta neki hogy hosszabb idore ne legyen egyedul. Ennek igy kene helyen valonak lennie.
2021. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
81%
* hanem
2021. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
Ki tartja kennelben a kutyát 44-es?
2021. okt. 7. 14:35
 48/71 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ne foglalkozz a rossz indulatú, megmondó emberkékkel. Szép lenne a világ, ha minden kutyának (és háziállatnak) a földön olyan helye lenne, mint nálad.

Ezt a rengeteg energiát menjetek és kössétek le úgy, hogy menhelyen segédkeztek.

2021. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
64%
Hozzá teszem, értem miről beszéltek, de nem kellene ennyire túl dramatizálni, rögtön belekötni a kérdezőbe és bántani. A kérdésre sem válaszoltok. Legyetek kedvesebbek.
2021. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
27%

Te írtad a kennelt. De nem ezt firtattam. Es nem vagyok megmondo ember se rosszindulatu. Csak ismerem a fajtát ezért jeleztem hogy egy kis testu kutya lehet el van egesz nap es fekszik de a border collie nem fog. Te nem értetted amit írtam. Az a kutya még nagyon pici de nagyon aktív vérmérsékletű genetikával. Örökmozgó fajta. Ez a kombinacio ha nincs rá odafigyelve veszély forrás lehet. Ez nem tuldramatizalas ezek tények. Nem tud semmit gyakorlatilag a pici kutya nem tudja mi veszélyforrás mi nem.


Tobb baj erheti házon belül mint ahogy kivül is.


Ha van nagyszulo idonkent nezzen ra.


Azert a nemet juhasz nem fog 8 orat jatszani es foglalkozni vele ez is tény.


De a kerdesedre mar kaptal választ az hogy hogy fogja ezt bírni a kutya már teljesen más kérdés.

2021. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!