Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen házi kosztot ehet a kutya?

Milyen házi kosztot ehet a kutya?

Figyelt kérdés

Mondanátok konkrétan olyan ételeket, amikből lehet neki adni?

Pl valamilyen főzelék? Bolognai/milánói? Meg ilyenek.

Tudom, hogy nem szabad fűszereset adni neki, de én nagyon gyengén használok.


2021. szept. 25. 04:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
34%

30


Borzalmas a sok hozzád hasonló ostoba ember, aki ilyeneket ír, aztán meg veszi a boltban a valós tápanyagtól a legtávolabb álló száraz szarokat (de szép színes a zacskója), meg gusztustalan körülméynek között készülő kutyakonzerveket. Kutyakonzerv ára: 250 ft / 1 kg. Szerinted mi a jóisten f*sza lehet abban? Elárulom neked, azért ennyibe kerül, mert majdhogynem olcsóbb ezt eladni, mint megszabadulni a szeméttől az üzemekben, ahol a párizsit meg ezeket a szintén szarokat csinálják.

2021. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
14%
#31 Hagyjad. Az írása alapján valami kis 18 éves lehet, aki életében nem tartott még állatot.
2021. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
50%

Igazabol de. Jelenleg is van haziallatom es nem tapot adok neki hanem bemegyek a henteshez, veszek csirke, pulykamell, also felsocombot, majat, zuzat es szivet. Feldolgozom oket, lefagyasztom es minden nap kapnak olyan etelt ami szamukra optimalis. A szekletuk nem budos, aktivak, fenyes a bunda.


Kapnak rost tartalmu etelt is, hogy segitse az emesztest. Levannak farasztva fizikailag es szellemileg is. En nem azert tartom az allatot, hogy legyen. Szamomra csaladtag es csak is azutan vallaltam be oket, amiutan megfelelo anyagi hatterrel rendelkeztem. Jo fizetes, es elegendo megtakaritas.


Ha tapban gondolkodnek akkor hidegensajtolt tapot vennek ami az alacsonyhomersegletu feldolgozas miatt megtartja a taperteke nagyreszet es voz hatasara sem puffad fel ezert belkimelobb is.


Na most megjegyzem, hogy a tesztaban a szenhidrton kivul semmi sincs. Semmi. Nincs vagy csak elhanyagolhato asvanyi anyag es vitamin. Ugyan ez vonatkozik a finomitott lisztbol keszult kenyerre es sima feher rizsre. Linkeljetek nekem egy tanulmanyt ami arrol szol, hogy barmilyen allatnak kielegito a szenhidrat.


Koszonom.

2021. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
18%
33 az állataiddal is alszol nem? Néha kivered nekik nem?
2021. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Nézd meg mit nem ehet a kutya,és abból ha főzöl azt ne kapjon.

Zsíros,olajos ételeket,főtt vagy sült csontot biztosan nem kaphat.Csokoládé,cukros dolgok szintén nem jók.


De TÉNYLEG enyhén fűszerezve szinte mindent ehet.Túrót,joghurtot is ehet,gyümölcsök többségét,ha megeszi akkor zöldséget is.

2021. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
48%
Egyikőtök sem a legélesebb kés. Az egyik elkezdi, a másik folytatja. Inkább maradjunk a kérdés témájánál.
2021. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
14%

Mirelit tokfozelek: csak gyalult tok van benne meg kapor. Kuktaban gyorsan megvan.


Kuktaban kelksposzta. Ronggya fozve es akkor is kockazva. Husos csont mehet bele. (Csontot kidobod,hust odaadod

.)


Kuktaban rongya fozve sargarepa ,kicsi feherrepa? keves tengeri so. Ebbe is mehet husos csont .


Brokkoli,karfiol is slager nalunk. Agyonfozve.

Cukkinit serpenyoben szoktam agyonfozni kis bazsalikommal es soval. Elfozom a vizet,de nem egetem oda.


Padlizsan is mehet joghurtosan.


Csikeporkolt. Csontot kiveszed es kidobod ,ahogy kesz az etel.


Pizzautanzat: csak feltet van a tanyeron sutoben grillezve. Semmi teszta.

2021. szept. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
50%

30 éve nem volt kutyatáp. A kutyák kizárólag maradékon éltek.

Nem is volt ennyi rákos tápos kutya. Ezek már életképtelen szobadíszek, kutyacipővel, kuyabugyival, kutyababakocsival, kutyaf..szával.

2021. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
36%
#38: Keblemre. Épp a minap olvastam a pulikról (imádom őket). Kaptak a pásztoroktól valami szalonnabőrt, nyesedéket, kajamaradékot. És most idézném a pásztort: "olyan amilyen, osztíg fogjon magának pocikot ha éhes!" Na ehhez képest az én konyhamalac kutyámnak úri dolga van. Úgy is viselkedik, oda se nagyon jön, ha látja, hogy nincs a kezemben semmi :-) De azért szeretem. A lényeg: nem valami beltenyésztett, kutyaszaporítós helyről kell degenerált kutyát szerezni és nem lesz gond. Uff, szóltam.
2021. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!