Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen házi kosztot ehet a kutya?

Milyen házi kosztot ehet a kutya?

Figyelt kérdés

Mondanátok konkrétan olyan ételeket, amikből lehet neki adni?

Pl valamilyen főzelék? Bolognai/milánói? Meg ilyenek.

Tudom, hogy nem szabad fűszereset adni neki, de én nagyon gyengén használok.


2021. szept. 25. 04:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
64%

Bármit. Ha a gyermekem eheti, akkor az eb is.


Csak a gyereked ember, a kutya meg kutya.

Teljesen mások az igényeik...

2021. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
49%
Ami megmarad a konyhában mehet neki, ami kell neki azt majd megeszi.
2021. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
49%

#10 Azért éltek 100 évet mert módjával pálinkáztak és zsírt használtak.

Nem ezt a gusztustalan étolajat.. Ha nem dohányoztak volna, még tovább éltek volna!

2021. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Akire en gondolok azok a 100eves kocsmatoltelekek akik vigan elnek lepusztult testtel alkohol mamorban. Mas meg 50evesen maj transzplantaciora rakjak.


Mindenki mas de a nagy %anak mindig lesz problema. Es nem a kisebbsegbol kell kiindulni.


Az, hogy a hazikoszt nem jo a kutyanak az teny. Aki ilyet csinal az onzo es igazabol nem szereti a haziallatat. Csak azert tartja mert szokas tartani.

2021. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
86%
Az embernek sem tesz jót az élelmiszerek 80 százaléka, de ez senkit nem zavar.
2021. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
73%

Viszont az emberek jol emesztik a zsirokat, a feherjeket es a szenhidratokat. Szoval megtudsz enni 200g tesztat ugy, hogy ne legyen belcsavarodasod es hig szekleted.


A kutya emesztese erre nem kepes. Mert hianyoznak azok az enzimek amik bennunk megvannak. Az uj zelandi oslakosoknal azutan nott a cukorbetegek szama miutan beozonlottek nyugatrol a tulcukrozott elelmiszerek.

2021. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Olvastam a palotapincsis kérdést, abban írták a töltött káposztát, ilyenekre volnék még kíváncsi, mik vannak még, amiből lehet neki adni.

Meg régebbi kérdésnél láttam még, a sült húsból megmaradt porcogó is jó nekik, meg pl rántott hús, amiből 20% a panír max, a többi színhús és a rántott húsra csak minimális sót teszünk, sosem fűszerezzük. Legalábbis nem tudok róla, hogy szokták-e, de én biztos nem.

Kb egyáltalán nem használok fűszereket, mert a gyerekkori stressz miatt kialakult elég durva gyomor bajom, konkrétan volt, hogy vérzett a gyomrom. Szóval sót is keveset, fűszert kb semmit nem használok.

2021. szept. 25. 09:55
 18/39 anonim ***** válasza:
17%

Ezek egyike sem jó a kutyának. A töltött káposzta fűszeres, a rántott hús meg olajos.

Neki való ételt adj neki. A kutya nem konyhamalac

2021. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Miért, én akkor konyhamalac vagyok, mert eszek rántott húst meg töltött káposztát?

Nem az alja maradékot adnám, ami már egy hetes és fura szaga van, esetleg penészes.

Hanem a frissen főzött ételből, amit én is eszek.

És csak amiről tudom, hogy nem árt neki.

2021. szept. 25. 10:02
 20/39 anonim ***** válasza:
22%
Bármit kaphat ami jól esik. Exem állatorvos. Az egyik kutyája napi 1 kocka Milkát tolt, a másik meg imádja a sört.
2021. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!