Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen házi kosztot ehet a kutya?

Milyen házi kosztot ehet a kutya?

Figyelt kérdés

Mondanátok konkrétan olyan ételeket, amikből lehet neki adni?

Pl valamilyen főzelék? Bolognai/milánói? Meg ilyenek.

Tudom, hogy nem szabad fűszereset adni neki, de én nagyon gyengén használok.


2021. szept. 25. 04:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%

Főzz neki, ha ragaszkodsz ehhez, de tájékozódj hozzá. Bármilyen hús, belsőség főzve, rízs, árpagyöngy, tészta, répák, borsó pld.

Éhes kutya bármilyen maradékot megeszik, de nem biztos, hogy jót tesz neki.

2021. szept. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
80%
A kutya nagyon szereti a házi kosztot, de arra számíts, hogy ha egyszer megkóstolja soha az életbe nem szoktatod vissza tápra.
2021. szept. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
40%

Ez pontosan így van ahogy a 2 es írja. Innen is látszik micsoda szarok a kutyatápok.

Jobb a házikoszt fűszer nélkül, plussz vitaminrágcsát adj neki.

2021. szept. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%

Az emberi maradék nem való a kutyának. Házikoszt alatt a szándékosan niki főzött ételt értjük. Ez fűszerezés nélküli hús, rizs, zöldségek.

Semmi szüksége a lisztre, sóra, egyéb fűszerekre, ami az emberi ételben van.

2021. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
32%

Jaj istenem, hogy miert lehet minden jottmentnek haziallata.


Ha nincs meg az igeny es a penz arra, hogy normalis kajat adjon valaki a kutyanak, macskanak akkor ne tartson. Ertem en, hogy fogyasztoi tarsadalom es nekem minden is jar de a nagy fszmat mar....


A kutya nem emeszti meg a fostos finomitott tesztabol keszult olcso otvar tesztat meg a 10kilo paradicsom szoszt.


Ma is kar volt felnezni ide

2021. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
29%
Finomitott lisztbol*
2021. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Ez hülyeség. Én szoktam a kutyámnak húst kifőzni, mégis megeszi a tápot... Mindkettőt kap. A sima főtt hús a legjobb neki. Disznó husi.
2021. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
48%
Bármit. Ha a gyermekem eheti, akkor az eb is.
2021. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
54%
#5: Kutyaf...át, már bocs. Az én kutyám imádja a konyhai maradékot, mindent megeszik, bográcsoláskor 2m-nél messzebb sosincs, hátha csurran-cseppen valami. Képes a krumplihéjat kilopni a vödörből és megenni! Kap kutyakaját is ha nincs más, de ha odateszem elé a maradékot és azt is akkor biztos, hogy az előbbivel kezdi! Tizenéves, erős, egészséges kutyus, állatorvos még oltáson kívül nem látta. Egyébként itt falun sok kutya éli le az életét úgy, hogy nem látott "hivatalos" kutyakaját. Ha belegondolsz ezek létezése viszonylag új dolog és azelőtt is voltak kutyák!
2021. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
63%

Attol, hogy meg megeszi nem tesz jot neki. Az emesztorendszere nem arra lett kitalalva es nem hasznos szamara.


Ez a nekem 12eves a kutyam es egeszseges dolog csak szerencse kerdese. Ha megvizsgalnank a szekletet mar kevesbe lenne az.


Emberek kozott is van aki 100evet elt palinkaval meg napi 20zsiroskenyerrel, 3doboz cigivel. Ettol fuggetlenul a maradek meg ido elott el fog halalozni.


Igy van ez kutyanak is. A hazikaja, az olcso kutyatapok es a tulszaporitas mind oda vezetett, hogy egyre tobb a genhibas, valamilyen emesztesi vagy izuleti betegseggel rendelkezo es rakos allatok szama. Az allatorvost nyugodtan megkerdezheted, hogy evrol evre tapasztalja e a novekedo problemas allatok szamat.


Rengeteg szakcikk foglalkozik mar ezzel a kerdessel

2021. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!