Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint, kiegészítőt...

Milyen vitamint, kiegészítőt adtok 2 év körüli kutyátoknak? (spániel)

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon adtunk neki semmit. Nincs semmi panasz, teljesen egészséges életerős kutyus.

Gondoltam viszont sose árthat vitamint szedni neki, mert nagyon sok mindentől megóvná.

Szőrére is mondták páran hogy lehet ezt meg azt adni neki.

Teljesen szép a szőre is, tényleg semmi probléma.

Ti miket adtok vitaminnak a kutyának? Hol szerzitek be? Mit miért adtok neki, mik a hatásai?

Természetesen majd az orvost is megkérdezem mit ajánl, de gondoltam kérdezősködöm itt is. :))



#kutya vitamin
2021. jún. 22. 21:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26. Mit kell azon magyarázni, hogy nem minden kutya káj? Te vagy a kivétel.
2021. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Miért kellett idekeverni egy kájt, meg hogy ki hol tartja a kutyáját? Kérdés értelmezés megy?
2021. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Jajj de eltértünk a témától. Bocsánat nem akartam nagy vitát kelteni.

Szerintem, ma már a legtöbb kutyát nem úgy tartják, mint régen, legyen az kertben vagy lakásban. Sokkal kevesebb a tényleges feladatuk, mint pl vadászat, terelés. Persze nagyon sok helyen ez is megvan.

Mindegy igazából és csak azt akartam, hogy a kutyámnak ne legyen baja, meg ne legyen könnyen beteg.

2021. jún. 25. 09:12
 24/25 anonim ***** válasza:
Lazacolaj, porcvédő tabletta. Táp mellé néha kap (főtt/lágy) tojást vagy natúr joghurtot.
2021. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tavasszal meg ősszel érdemes vitamin kúrát tartani.


Én nyáron maximum probiotkumot adok,mert sokfelé járunk, patakból tóból lefetyelnek séta alatt. Ha falka sétán vagyunk nem mindig tudom tiltani ha berohan 20 másik kutyával a patakba,hogy onnan ne igyon. Nyáron jobban szaporodnak a bacik is.


Havi szinten egy hétig kapnak probiotikumot.

Ez csak támogatja a bélrendszerüket kicsit.


Izületvédőt adok meg spirulinát.


Spirulina sok ásványi anyagot és vitamint tartalmaz.


Mondjuk minőségi tápot kapnak sok vitamin van abban is. De tavasszal meg ősszel szeretek egy kis pluszt adni.

kúra nekem 2 hónapot jelent.


Pl március-aprilis, aztán szeptember október.


Amit adok tápot az elég sok hering olajat tartalmaz és mióta ezt eszi nagyon nő a szőrük,bedúsult. Szóval emellé a táp mellé plusz szőr-bőr támogatót nem adok :)

2021. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!