Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ennyi staff jellegű/...

Miért van ennyi staff jellegű/keverék kutya a sintértelepen?

Figyelt kérdés
Nézegettem az illatos weboldalát és kb harmada staffi szerű a közepes kutyáknak. Miért?

2020. aug. 29. 22:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mert ha nem nevelik, akkor kiszámíthatatlanok.
2020. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki pitbullt szeretne, de a fajtiszta kutyára sajnálják a pénzt, viszont hála az internetnek az nagyon okos emberek megtalálják azokat az oldalakat ahol ingyen adnak fajtiszta kutyákat. Na, itt már ugye kicsit sántít a dolog, biztos nem fajtiszta a kutya, de ez nem baj, a lényeg, hogy szerető otthonra találjon szegény állat.

Csak ugye minden csoda 3 napig tart, megunják a gazdik és megy a menhelyre.

2020. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
FAJTAtiszta nem FAJtiszta
2020. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert boldog-boldogtalan ilyen kutyát akar, de nevelni már lusták. Márpedig ezek a kutyák nevelés nélkül élhetetlenek és közveszélyesek.
2020. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert azt hiszik, hogy egy ilyen kutyával majd rohadt menők lesznek és mindenki tőlük fog félni, és nem is kell nekik másért a kutya, csak emiatt, tehát nevelni már nem fogják. Ennek meg az lesz a vége, hogy aztán ők lesznek, akik a legjobban be vannak szarva a kutyától.
2020. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

En 3lanyt talaltam.

A staffival futni kell rendszeresen. De ezt nem veszik veresen konolyan az emberek es aztan csodalkoznak ,h agresszivitasxlesz a levezetetlen energiabol.

2020. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valamelyik tiszta sovány, verés nyomok az oldalán, de olyan barátságos, hogy meg kell zabálni. Eddig egyiket sem láttam agresszívnak a sintértelepen. Bár lehet később kijön rajtuk. Gondolkodom, hogy örökbe fogadok gy ilyen kutyust. De ugye nem adják oda őket akárkinek. Nos, valaki tudja, hogy mi kell ahhoz, hogy egy staff jellegű keveréket örökbe fogadhassak?
2020. aug. 30. 04:23
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Menhelyfüggő. Ott meg elmondják, melyik ilyen jellegű kutyájuk lesz neked a jó, ha jó.
2020. aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én önkénteskedni szoktam a menhelyen elég sokat, meg sok örökbefogadásnak láttam már a folyamatát, és a mi menhelyünkön pl. az van a kutyáknál, hogy eleve rosszabb színben tüntetik fel a kutyát (persze nem a reklámban, hanem amikor már ott vagy), és próbálnak meggyőzni, hogy nem neked való, mennyi bajod lesz vele, milyen problémás. És ha ennek ellenére is kitartasz és erősködsz, hogy neked az a kutya kell, és továbbra is jársz látogatni, akkor látják, hogy tényleg akarod, és van benned kitartás, nem csak fellángolásból akarod a kutyát, akkor odaadják.

Előtte ugye látogatni kell, ismerkedni vele, aztán egy idő után már elviheted sétákra is, stb. Szóval ha kitartasz valamelyik kutya mellett, akkor oda fogják adni szerintem.

Persze ez menhely függő, biztos van olyan is, ahol az ilyen kutyákat semmiképpen nem adják ki, meg nyilván olyan is van, ahol csak szabadulni akarnak tőlük és mindegy ki viszi el.

2020. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Illatos úton mi a helyzet, tudja valaki?

Köszi amúgy a válaszokat mindenkinek.

2020. aug. 30. 10:53
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!