Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kutya tartása lakásban?

Boxer kutya tartása lakásban?

Figyelt kérdés
Egy 30-40 négyzetméteres lakásról lenne szó, ahol ketten lakunk a párommal. A napi délelőtti-esti sétája biztosítva lenne(napi 1x 100%-ig, ha a 2 nem is mindig), a hétvégén pedig vinnénk magunkkal túrázni, hosszabb sétákra. A boxer fajta számomra nem ismeretlen, a családban hosszú évekig voltak boxerek, ezért is esett rá a választásom, csak ott nem kimondott "szobakutyaként" voltak tartva. Illetve pár hasznos tanácsot is szívesen fogadok, a lakásban tartással illetően. Köszi előre is!

2020. aug. 22. 09:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
22%

Tudom, csak neked és csak most.

Ha már olyan kreatív üzenettel bombáztál.Be kell érnéd ezzel karácsonyig.


De kutyát ne kérj a jézuskától, még plüssöt se fog így adni.

2020. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Rendkívül hosszú és sikerekben gazdag életet kérek majd tőle inkább neked, de valszeg azt mondja majd, egyszerűbb, ha kutyát ad nekem, hehe.
2020. aug. 22. 11:46
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég pörgős kutyusok, szerintem kevés lenne a hétköznapi lemozgatás neki, aminek a lakás látná a kárát. Valami kevésbé energiadús fajtát érdemes választanod.
2020. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
33 Teljesen igazad van ezzel kapcsolatban, én is lehettem volna nyugodtabb és kedvesebb, csak néha nehezemre esik tolerálni a sok szardobálást és beszállok én is, de próbálok tőle elhatárolódni.
2020. aug. 22. 11:50
 35/38 anonim ***** válasza:
30%

Kérlek, ne! Állatkínzás egy ekkora kutyát bezárni egy kert nélküli pici lakásba. Ráadásul gondolom kölyköt akartok. Egy kölyök bepiszkol, rombol zajong.


Arról nem is beszélve, hogy ha levinni sem tudod, nevelni hogy tudnád? Az egyik idióta fasz lennél a panelban, aki megvette a nagy dögöt de nevelni nem tudja. Mindennek a tetejébe kutyánál mindíg benne van a pakliban, hogy válogató vagy akár teljesen agresszív lesz, egy trauma vagy rossz idegrendszer miatt, aki egy ekkora kutyánál már nem játék.


Lenne egy hiperaktív, neveletlen, féktelen talán agresszív kutyád, akinek állandóan (engedd meg, hogy lovas kifejezéssel éljek) " tele van a segge".

2020. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
27%
39 - nem érződött ki eddig a kérdező stílusából, hogy egy lelkisérült / selejt, idióta aki azért akar állatot mert tőle várja az életéből hiányzó szeretetet? Természetesen azt leszarja, hogy az állat hogy fogja magát érezni, mert itt is csak magával törődik...
2020. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

😂😂 40-es, kajak eltaláltad, furi, hogy mindenhol ismerősökbe fut az ember 😏 Nyílván azért tettem ki kérdésként, mert leszarnám a kutyát, jogos a 2 pont. 39-es egyrészről igazad van, de ilyet senki nem mondott, hogy nem foglalkoznék vele, de belátom, hogy a boxernek ennél nagyobb mozgástér és aktivítás kell... De a kerttel viszont nem értek egyet, igazából ott is csak fekszik a kutyák nagy része, attól még nem lesz neki sokkal aktívabb élete, hogy van kert..

Shiba Inu vagy Basenji esetleg? Vélemények?

2020. aug. 22. 13:41
 38/38 anonim ***** válasza:
57%
Ezeknek is nagy a mozgásigény, válassz kisebb mozgásigényű fajtát.
2020. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!