Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kutya tartása lakásban?

Boxer kutya tartása lakásban?

Figyelt kérdés
Egy 30-40 négyzetméteres lakásról lenne szó, ahol ketten lakunk a párommal. A napi délelőtti-esti sétája biztosítva lenne(napi 1x 100%-ig, ha a 2 nem is mindig), a hétvégén pedig vinnénk magunkkal túrázni, hosszabb sétákra. A boxer fajta számomra nem ismeretlen, a családban hosszú évekig voltak boxerek, ezért is esett rá a választásom, csak ott nem kimondott "szobakutyaként" voltak tartva. Illetve pár hasznos tanácsot is szívesen fogadok, a lakásban tartással illetően. Köszi előre is!

2020. aug. 22. 09:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Meg volt a válasz, hogy hogyan boldogulnál vele. Többen is le írták, hogy az a sétától is függ.

Minden fajta ilyen szempontból egyforma..

Jó táppal eteted + eleget mozgatod + kutya suli + szeretet, türelem = Engedelmes, jól nevelt kutya.


Persze,hogy azon lovagoltak az emberek mert az feltűnő az egészben, hogy Boxer és 1-2 alkalom.


Minden kutya tartható lakásban a méretéhez képest legyen elég helye a házban feküdni mozogni.

Minél kisebb egy lakás és ahhoz képest minél nagyobb egy kutya annál inkább a foglalkozásai kiszorulnak a lakásból.

Ergo,ha nagy kutyád van és kis helyed sokat kell kint lenned. Az nem feltétlenül napi 1x hosszú séta.


Ha már van kutyád tapasztalni fogod, hogy nem feltétlenül elég az az idő neki.

A szobakutyámat tudom le annyi mozgással mint amit ide írtál szerintem egy munka kutya ettől igényesebb :/

2020. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

A lakótelepünkön tartanak páran boxert, azok nyugodt, kiegyensúlyozott kutyák, de azt nem tudom, hogy mekkora lakásban élnek (az biztos, hogy panel), és hogy hogyan fátasztják, amikor én összefutok velük, akkor csak komótosan sétálnak.

Ha tenyésztőtől vennél, biztos tud majd ajánlani nyugisabb kölyköt, de járj utána alaposan.

2020. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
20-as, anyukád is pont ezt kérte tőlem, amikor megtudta, hogy te lettél a gyereke, de én mégis elnéző voltam veled, úgyhogy te se legyél ilyen kis hisztikriszti itt nekem. A többieknek köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 22. 11:05
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

2, Agresszív dög? Szerintem te még képen sem láttál boxert, te nyomorult szarházi. Ha senki nem tarthatna állatot a házban, akkor anyádék téged is disznóólba kellett volna tegyenek. De így legalább gondolták, jó lesz bent ajtótámasznak.


Kérdező, szerintem 35 négyzetméter 2 embernek is kevés, nem még egy olyan mozgékony kutyának, mint egy boxer. Egy ilyen fajtát semmiképpen nem kínoznék ilyen pici élettérrel. Pl. a fajtamentés sem véletlen, hogy általában kertes házba, kinti-benti kutyának adja. Döntsetek okosan, ne csak magatokat nézzétek.

2020. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

23


ne vergődj már, nem látod, hogy senki nem kíváncsi rád? :D

2020. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Hát ahogy látom, te mégis kíváncsi vagy, kis huncutom. Téged is befogadhatunk kutya helyett, ha ennyire szeretnéd.
2020. aug. 22. 11:12
 27/38 anonim ***** válasza:
42%

27, Talán mert tipikus IQ-bajnok, aki feltesz egy kérdést, és támad, ha valaki olyan választ ír, ami neki nem tetszik.

Egy szónak is száz a vége, Boxer ilyen pici lakásba, a fentebb már felvázolt feltételek mellett nem való.

2020. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Leírom amúgy századszor is, hogy nem a válaszokkal van bajom, azokat mint láthattad(bár úgy látszik, mégsem sikerült felfognod) elfogadtam, csak a kioktató hangnemtől tudok a falra mászni. De igazából akinek ez jól esik, az este kiránthatja erre a fütyköst, hogy milyen jól kiosztott egy kérdezőt, csak jó szórakozást tudok kívánni.
2020. aug. 22. 11:20
 29/38 anonim ***** válasza:
80%

32 Ugye tudod, hogy a kioktató hangnem nálad is megvan?


Egyébként nem olvastam el a válaszokat, csak a 3. oldalon olvasgattam bele, ahol én is írtam. A szint enyhén dedós, több fő részéről is....

2020. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
31-es milyen eredeti szöveg te$$, nagyon üt.
2020. aug. 22. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!