Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kutyamennyország?

Létezik kutyamennyország?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg a kutyusom és minden este imádkozom, hogy jó helyre kerüljön. Szerintetek létezik kutyamennyország, vagy az ember mennyországába kerülnek? Vagy mindkettő külön van, de lehet köztük valamilyen összekötő út?

2020. máj. 19. 00:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Csak azok számára létezik mennyország akiknek lelkük van és meghalnak!

Az állatok, (mint pl. a kutya)nem halnak meg, hanem elpusztulnak vagy megdöglenek!

Ezek szerint a kutyák számára nincs mennyország !

2020. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
A Szivárványhídon kelnek át. Legalábbis jó ezt hinnünk..
2020. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Ezt inkább vallás kategóriába kellett volna írni.

Bármennyire rossz, az elsőnek igaza van.

2020. máj. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanazon végtelen szellem megtestesülései vagyunk, csak a felszínen számítanak a különbségek.
2020. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Tudományosan nem bizonyított, de nem is cáfolható semmilyen mennyország létezése. Hihetsz benne, ha akarsz. Vannak akik így tesznek, vannak, akik nem.
2020. máj. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Mit számít a tudományos bizonyíthatóság? A 20. század elején a tudomány a saját évszázados elméleteit küldte levesbe. Elég relatív ez a dolog, ha úgy nézed, a tudomány sem bizonyított :).
2020. máj. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem van :)
2020. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, ha van ilyen, akkor minden meghalt állat és ember egy helyre kerül. Később így újra találkozhatunk :)
2020. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint az emberiben sem hiszek, de ha embereknek van, a kutyáknak is. Ugyanúgy lelkük van mint nekünk, és minden más állatnak is. Ha viszont emberi mennyország sincs, akkor nem hinném hogy az állatoknak lenne. Teljesen vallásfüggő hogy ki mit gondol :)
2020. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Remélhetőleg van, és akkor én is találkozhatok a kutyusunkkal. Megfogadtam neki, örökké csak vele leszek, és sétálunk annyit, amennyit csak akar. Bár többet tudtam volna vele foglalkozni életében. :(
2020. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!