Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szomszéd libája olyan hangos...

Szomszéd libája olyan hangos és irritáló 2 házzal arrébb, hogy a szobában kellemetlenül érzi magát az ember, reggel erre kel, este arra próbál elaludni. Egész nap háphápháp, most is ezt hallgatom, brutál hangos. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
júl. 20. 13:18
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

a "tanácsod" szimplán felbosszantott, segítséghez mérföldekre voltál, kb. az ellenkezőjét érted el...



menj is el innen... jó messzire

júl. 20. 15:07
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Szia999 ne zaklass privát üzenetekkel! Én itt hagyom a nyomorult kérdésedet.

Letiltottalak, a továbbiakban a nekem küldött üzenetek olvasás nélkül törlodnek

Úristen ez a kérdező egy pszichopata

júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

én inkább attól félek, hogy te nem vagy normális...


gondolom amikor bármi apró problémád van az életben, véletlen a buszon a tyúkszemedre lépnek, arra a járatra te soha többet nem szállsz fel, majd munkahelyet is váltasz, hogy arra a járatra neked soha többet ne kelljen felszállnod...



na, kb. ettől is röhejesebbet mondtál....

júl. 20. 15:14
 24/50 A kérdező kommentje:
mert te követed a megszöksz-megszoksz életfilozófiát, ugye?
júl. 20. 15:15
 25/50 anonim ***** válasza:
90%

Liba, lúd, kacsa, tyúkszem....


Itt baromfifóbiáról lehet szó.

júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Első körben célszerű felkeresni a szomszédot a baromfik ügyében, s ha normális, mindenképp békés úton kell rendezni a dolgot!


Amennyiben elzárkózik minden megoldástól, birtokvédelemért fordulhatsz a jegyzőhöz.


A jegyző a birtokháborítás megszüntetése érdekében kötelezheti az állattartót a baromfik elszállítására, így a probléma megoldódik (ez a procedúra nem kevés idő).


Az eljárás illetékköteles, névtelenül nem indítható.

júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
2 baromfinak hallom a hangját, eltérő fajták nagyon más a hangjuk.
júl. 20. 15:45
 28/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy normális válasz!
júl. 20. 15:45
 29/50 anonim ***** válasza:
53%
Azzal egyetértek, hogy érdemes közösen fellépni, úgy nagyobb a súlya.
júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam hasonlót, a szomszédban a kutya ugatott állandóan,éjjel nappal ha kellett ha nem.

Elmentem a jegyzőhöz,nagyjából azokat mondja, akit párral fentebb írtak. Végül nem indítottam el,nem volt kedvem az egész miatt még súlyos pénzeket fizetni is,más a környéken nem csatlakozott hozzám,és még lett egy haragosom is.

júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!