Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok ebben tanácsot adni?

Tudnátok ebben tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Rengeteg apró lapos csigát amikor szétszedtem a külső szürőt. A láthatókat kiszedtem, de csigapeték biztosan maradtak benne bőven. Az akváriumban elvétve van belőlük, de bent rengeteg volt.
2014. szept. 24. 11:27
 1/2 Pendulum92 ***** válasza:

Nem károsak, inkább hasznosak, mivel aprózzák a szerves anyagokat, amitől hamarabb és könnyebben lebomlik, magyarul segítik a szűsrést.


Én nem zargatnám őket, ők a segítőid.

2014. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz csinálni, nálam a jbl sűrű szivacsán nem tudnak szerencsére átjutni a motorig, néha sikerül 1-2 csigának kipiszkálom őket az esőztetőből.


A tetránál simán át mennek a szivacson, tettem parasztosan perlon vattát így már nem okoznak gondot, nem tömítik el az esőztetőt.


Sajnos csak a szűrőanyag forró vízben áztatása, és a szűrő ecettel átmosása szabadíthat meg tőle, ez viszont ki irtja a baktériumokat.

2014. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!