Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SÜRGŐS! M. o. lehet legálisan...

SÜRGŐS! M. o. lehet legálisan kapucnis majmot kapni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha lehet pontosan hol??Mennyibe kerül?Kell hozzá engedély?Ha hell, az mennyibe kerül?+Hol lehet beszerezni?
2010. jan. 3. 19:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki h SÜRGŐS h többen válaszoljanak hanem azért mert anyumnak volt a szülinapja és régi álma h kapjon kapucnis majmot nem tudtam h nem lehet legálisan beszerezni ezért még nem kell leharapni a fejem azért írtam k h megkérdezzem mert nem tom ha tudnám nem kérdeztem volna!
2010. jan. 17. 16:29
 12/13 anonim válasza:
Lehet tartani. Csak hívd fel a Környezetvédelmi Minisztériumot és érdeklődj a lehetőségekről! Kétféle majom tartása nem engedélyhez kötött: selyemmajmocska és oroszlánmajmocska. Én most tervezek befogadni egy kapucnis majom testvérpárt EU tagországból, holnap tájékozódom a feltételekről.
2010. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen kapucnis majmot lehet én is most néztem utánna mert nekem is agyon tetszenek.vagy befogadsz,vagy lehet szétnézni neten 35.000 ft de engedély az kell hozzá midenféle képpen
2012. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!