Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SÜRGŐS! M. o. lehet legálisan...

SÜRGŐS! M. o. lehet legálisan kapucnis majmot kapni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha lehet pontosan hol??Mennyibe kerül?Kell hozzá engedély?Ha hell, az mennyibe kerül?+Hol lehet beszerezni?
2010. jan. 3. 19:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hopp ide írtam pedig a kisemlősökhöz kellet volna!Boccs!
2010. jan. 3. 19:54
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
én úgy tudom hogy legálisan sehol sem
2010. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nemzetközileg is védett állat, aki behozná a határon, attól is elkoboznák és jól megbüntetnék. Egyébként minek neked? Házi kedvencnek majom nem alkalmas.
2010. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
És miért sürgős? Meghalsz, ha nem kapsz egy kapucnis majmot holnapig? Egy állat beszerzése nem lehet "sürgős", annak soha nincs jó vége!
2010. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
élettársnak kell neki :)
2010. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

sehol sem lehet. már ezerszer leírtuk itt, hogy a főemlősök tartása szigorúan tilos. minden főemlős védett. maximum orgazdától szerezhetnél de, de az bűncselekmény. se a kis-, se a nagytestű majmok nem érzik magukat jól ember közelében. nem a csárli a majom a családbanra kell ám támaszkodni, mikor háziállatot választasz!!!

arról nem is beszélve, hogy míg a kisebb majom csak hülyére harap, a nagy akkora pofont ad, hogy leszáll a fejed.

2010. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:-)))))
2010. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !


Igaza van az előttem szólóknak tényleg nem lehet legálisan beszerezni. meg tényleg én sem értem hogy miért van "sűrgősen" rá szükséged?

épp ezért kíváncsi vagyok , kérlek oszd meg velünk hogy miért?

2010. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy felhívja a figyelmet a kérdésére,semmi többért.Mert ha nincs ott hogy SÜRGŐS akkor azt hiszi nem válaszolnak legalább olyan gyorsan mint alapbol.
2010. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezen az élettárson öt perce röhögök,nagyon nagy!
2010. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!