Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudok jó áron nagyobb...

Hol tudok jó áron nagyobb méretű gömb akváriumot venni?

Figyelt kérdés
Kb. 10-15 literesre gondoltam.
2009. szept. 24. 01:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fressnapf-ban láttam ilyen nagyokat. Árakat nem tudok, de szerintem azért nem olyan olcsó.
2009. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A Freshnapfban én is láttam,bár,nem akarok itt papolni neked,de a gömbakvárium akvarisztikai célra való használata,egy dologra jó.Növényeknek,bár valaki még azt is mondta hogy azoknak sem jó,de én nem hiszem,hogy azoknak ártana,de ha egészséges,élő halakat akarsz szokványos,tégla akváriumot vegyél.Üdv Lucky
2009. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem betta van most egy kisebb gömbben, és nem érzem rajta, hogy bármi baja lenne.
2009. szept. 24. 12:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod... nem az én bettám,de én biztos nm tenném gömbaksiba.sőt, egy kicsit nagyobb aksi is jó tehetne.de ő a tied....
2009. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A Fressnapf akvarisztikában nem a legolcsóbb és a nagy hozzáértésüket bizonyítja, hogy van gömbakváriumuk... bár nem kötelező benne halat tartani.

Egy 15 literes akvárium nem nagy, de ennek az ára kb. 3600 Ft.

Ennyi pénzért vehetsz egy 40 literes akváriumot.

2009. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem illik bele a szoba profiljába. Igazat adok abban, hogy mindenki óva intett a gömbtől, ellenben a bettát nem ellenezték. Hát nekem az él benne. Ennyi.
2009. szept. 24. 13:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A 10-15 literes nem "nagyobb méretű"...

Ha nem fér a szoba profiljába téglatest alakú, akkor nem fog beleférni szűrő, fűtés, világítás... sem, nem lesz lefedve, stb?

Miért nem hagyod a gömbakváriumot halatlanul, úgy is be lehet rendzni esztétikusan, és szerzel a haladnak egy normálisat, amit olyan helyre teszel, ahová illik?

Én azt tenném.

2009. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Nekem is gömbaksim van, benne egy aranyhallal, semmi extra nélkül. Van egy növénykéje, hetente van rajta cserélve a víz. Jelentem semmi baja nincs, lassan egy éve él benne, és még nőtt is.

Bettának se lehet rossz, ha annak megteszi.

2009. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom mivel a gömbakvárium nem illik a szoba profiljába,akkor minden kör és ovális alaku.Kiváncsi lennék a bútoraidra...Hogy nézhet ni egy gömb könyvespolc.A betta az aksiban is gömb betta?Mert akkor inkább tegyél bele Gömb mollit.
2009. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Salx Narval ***** válasza:
56%
Kedves kérdező,rossz helyre írtál. Ez az oldal, akvarisztikával foglalkozik.
2009. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!