Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A zebra és a süncsiga tényleg...

A zebra és a süncsiga tényleg telerakja az egész akváriumot petékkel?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ezt ti hogyan oldjátok meg? Állítólag piszok nehezen jön le a vasfákról, üvegről.


Minden csigával ez a helyzet?



2013. márc. 29. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom az algaevők nagy része ezeket szívesen fogyasztja de nem vagyok benne biztos mert nincsen se csigám se algaevőm :)
2013. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt megerősítené valaki, akinek van ilyen tapasztalata? Vagy valakinek más megoldása?
2013. márc. 29. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Sőt, a hagymacsiga is.


Biztos perverz vagyok, mert én ezt úgy oldottam meg, hogy nem zavar :D (Sőt, a vizet színező vasfa meg kifejezetten tetszik.)


Tapasztalatom szerint az első hét az, ami vészes. A szállítással együtt járó stressz + a vízminőség hirtelen változása (mindegy milyen lassan akklimatizálod őket) petézésre készteti őket. Tehát az első néhány napban tényleg mindent telerámolnak petével, ami aztán tényleg brutálisan néz ki. Viszont ez idővel mérséklődik, ami az én vízalatti dzsungelemben nem feltűnő.

2013. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És akkor ezzel mit lehet csinálni? :) Ezt semmi sem eszi meg?

A garnélák nem tüntetik el?

2013. márc. 30. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne
2021. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!