Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik plattimon apró fehér...

Az egyik plattimon apró fehér pöttyöket látok, elkülönítettem, így jó?

Figyelt kérdés

Mi lehet a baja? Daraszerű pöttyök, 3-4 db, valamint a szána körül, a fején is világosabbak a pikkelyek.... Hogyan kell elkülöniteni és miben? Nincs másik akváriumom. Egy kis vödörbe tettem, amibe tettem parakill-t egy keveset és ennyi. Ez így jó? Levegőztető nélkül ilyen kis helyen?

Hány napig legyen így? Ha egyáltalán megmarad. Mindig is furcsa volt ez a halacska, a fenéken "ücsörög" , míg a többi úszik. Több, mint fél éve megvan, a kisfiam kedvenc hala, most aggódunk érte.


2012. okt. 22. 21:00
1 2
 11/11 YourDestiny ***** válasza:
Hát azt, amit eddig. A szűrőt vödörben kell járatni a kezelés alatt, de ne csapvízben, mert ha klórt kap, hiába óvtad a szivacsban lévő lebontó baktériumokat. Az akváriumban csak levegőztetni kell, teljesen mindegy, mivel. Lehet légpumpával, vagy lehet egy szűrővel is, ha van másik (legfeljebb üres tartállyal megy), de vízpumpa is jó. Szóval ami van, vagy amivel meg tudod oldani.
2012. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!