Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik plattimon apró fehér...

Az egyik plattimon apró fehér pöttyöket látok, elkülönítettem, így jó?

Figyelt kérdés

Mi lehet a baja? Daraszerű pöttyök, 3-4 db, valamint a szána körül, a fején is világosabbak a pikkelyek.... Hogyan kell elkülöniteni és miben? Nincs másik akváriumom. Egy kis vödörbe tettem, amibe tettem parakill-t egy keveset és ennyi. Ez így jó? Levegőztető nélkül ilyen kis helyen?

Hány napig legyen így? Ha egyáltalán megmarad. Mindig is furcsa volt ez a halacska, a fenéken "ücsörög" , míg a többi úszik. Több, mint fél éve megvan, a kisfiam kedvenc hala, most aggódunk érte.


2012. okt. 22. 21:00
1 2
 1/11 YourDestiny ***** válasza:
2012. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Magyarul tegyem vissza szegényt, gyógyszert bele, vizhőt feljebb és lesz,ami lesz.....így?
2012. okt. 22. 21:16
 3/11 YourDestiny ***** válasza:
Igen, mert az akváriumot kell kezelni és nem a halat. A szűrőt vedd ki, és járasd egy vödörben addig (de klóros vízbe tedd), így nem kell elölről kezdeni az egész bioflóra meg egyensúly dolgot, ha vége a kezelésnek. Az akváriumban mindössze levegőztetni kell.
2012. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 YourDestiny ***** válasza:
bocsi, elírtam, a szűrőt NE klóros vízbe tedd!!!
2012. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ilyen szegény, megnéznétek?

[link]

2012. okt. 22. 21:40
 6/11 A kérdező kommentje:

Ott van alul:

[link]

2012. okt. 22. 21:49
 7/11 A kérdező kommentje:

Tuti ez a baja:(

[link]

2012. okt. 22. 21:50
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a szűrő-levegőztetőm:

[link]

Ha ezt kiveszem, akkor nem lesz levegőjük.....

2012. okt. 22. 21:52
 9/11 YourDestiny ***** válasza:
Hát az első két képen én nem látok rajta semmit, de nekem a harmadikon feltűnően nagyok azok a pöttyök. Ha darakór, akkor valószínűleg hamarosan távoznak a halról az izék, szóval holnap ideje cselekedni.
2012. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tettem az aksiba parakillt, de akkor ezzel a levegőztető-szűrővel mit tegyek? Mit tanácsolsz?
2012. okt. 22. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!