Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hörcsög vagy halat vegyek?

Hörcsög vagy halat vegyek?

Figyelt kérdés
A hörcsög vagy a halnak kell nagyobb odfigyelés? és melyiknek kell drágább cuccokat venni? És legfőképpen melyik az olcsóbb hogy jóllegyen azért a pénztárcámnak is?
2009. aug. 25. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Jaj hát nemvagyok én olyan hogy annyira nem foglalkozok az állatokkal... mien rémeket láttok ti? :D egyébként a hörcsögöt kell fürdetni?
2009. aug. 25. 20:45
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
Uhh,most Te mikor akarsz venni,hörcsögöt?Tudod egyálltalán mennyit él?Meg mit eszik?
2009. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
26%
Am tök jól lelettpontozva mindenki gratula.
2009. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
67%
sztem meg halakat vegyél sokkal szebbek és megnyugtató érzés egy halk akváriumban szép megvilágítással szép növényekkel és szépháttérrel kövekekkel. és a halak kibírják kaja nélkül napokig. minthogy egy büdös hörcsögöt vegyél amire sokkal jobban oda kell figyelni. és egy hörcsögnek kell egy társ is akivel elvan és akk szükség lesz egy nagyobb aklitkára a mozgáshoz az szar neki. és mikor szétrágja a ketrec alját meg oda hugyozik és odaszarik az alomba és az nagyon brutális büdös tud leni. este meg majd felébredsz h mi ez a zörgés és nem tudsz majd aludni tőle. sok táp kaja és friss kaják is kellenek neki amihez v kell h legyne egy kiskerted v szépen mehetsz bolba vásrolni mert nemcska tápon él azaz állat. és almot is kell cserélgetned kb 3-4 naponta mert nagyo nbüdös tud lenni egy hét után. szóval arra több odafigyelés kell. halak azok meg ugy elvanna kmagukban is. csak több pénz de azt cska egyszer kell megfizetni. néha pár halat belevenni és kész. v esteleg új növényeket ha elszáradt valamelyik. de hörcsögnél mindog vásárolgatni és figyelni kell rá mindig és él 1-2 évet utána vehetsz másikat. a halakt meg szebbek. meg minden.
2009. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
73%
merre laksz? én adnék neked hörcsögöt
2009. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Igen tudom kb. 8 évet és zöldségetek meg szalmát... De azt még nem tudom hogy kell e vagy sem fürdetni?
2009. aug. 25. 20:49
 27/62 anonim ***** válasza:
23%

20:41-es


És egy akváriumba 2 halat tartasz???:D mert 1200ft nem sok, de ha akváriuma van valakinek akkor abba van minimum 10-15 db hal és az akkor már 600*10=6000ft és ez még csak hal egy normális akvárium minden tartozékkal együtt 10.000-. felett van.Amúgy nem kötekedni akartam csak voltak halaim és van tapasztalatom:)

2009. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
65%
max 3 évig élnek és nem kell fürdetni
2009. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
0%
amúgy hány éves vagy?
2009. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
Akkor kell füretni a hörit? meg állatorvossal kell injekciózni betegségek ellen? Ha igen mien gyakran és mennyi pénz egy?
2009. aug. 25. 20:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!