Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hörcsög vagy halat vegyek?

Hörcsög vagy halat vegyek?

Figyelt kérdés
A hörcsög vagy a halnak kell nagyobb odfigyelés? és melyiknek kell drágább cuccokat venni? És legfőképpen melyik az olcsóbb hogy jóllegyen azért a pénztárcámnak is?
2009. aug. 25. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
hörivel több a gond picit, bár ind2őt takarítani kell srb.. de pl akváriumba vizforgató, tisztitó stb.. hri olcsobb, neki azért szeretet is kell, a halak drágábbak.. azok viszont elvannak.. takarítod, eteted őket..
2009. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
78%
halakra kell jobban odafigyelned és a halaknak kell drágább cucc. Olcsóbban egy hörivel jársz, ami kb. 600ft+ terrárium+faforgács+ház+kaja
2009. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
79%
A halnak drágább cucc kell,és sztem többet kell vele törődni(kicserélni a vizet.blablabla.) Hörcsög olcsóbb is (akár ingyen is tudsz szerezni ) és csak az akváriumát kell kipucolnod. Meg nekem azért is szimpibb mert a hörit meg lehet fogni,simogatni,halacskákat meg csak nézni..
2009. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
És kb. 1 db hörcsög egy mini kalitka az mennyi pénz? ugy kábé, sacc.
2009. aug. 25. 20:30
 5/62 anonim ***** válasza:
Egyik se kerül sokba szóval mindkettőt.XD.Nekm volt halam és akvárium.víztisztitó,hőmérő,nővények az akváriumban ,ennivaló stb. minimális költség.Hörcsögöm nem volt még most nyuszim van,de szerintem árban nagyjából ugyanannyi.Hörcsögnek kell egy ketrec abba házikó(meg olyan kis kerék amit hajtani tud),forgács azt kész.Enni anem eszik olyan sokat.Szóval egyik se drága állatka de nagyon aranyosak.Én mindekttőt venném.
2009. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Hát akkor a hörcsögnél maradok :D
2009. aug. 25. 20:34
 7/62 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hörcsög ketrece max 3000Ft.Nyuszimmé volt 10 000 de az kb. 5-ször akkora mint ami egy hörcsögnek kell
2009. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
41%

[link]


itt: 3705ft

2009. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyik se.Most ne ilyenenen sporolj.Ha már vetted magadnak a felelöséget és eltartasz egy élőlényt akkor nem azt mondom,hogy külds el az össze pénzed,de azért...Mos figyelj.Minek kell Neked??Azt írtad melyikkel kell kevessebbet foglalkozni?Nem akarok b*nkó lenni,lehet,hogy az voltam sajnálom,de nem értem.Egyébként ahogy leírtad a kérdést a hörcsög olcsób.
2009. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
71%
ha van a közeletekbe Fressnapf [link] akkor oda a legérdemesebb elmenni, mert sok a választék és az ára is elfogadható.
2009. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!